Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Uraim, egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, egy párkapcsolatban mennyire elfogadható nektek az, ha a barátnőtök rendszeresen más pasikkal flörtölget?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Ha ez egy gyakrabban fordul elő akkor az nem lehet véletlen, már másra vágyik és hamarosan úgyis megcsalna.

Szóval egy ideig tolerálható, de egy szint után már nem.

2016. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem zárom kalitkába egyetlen barátnőmet sem, de ez nem esne jól. Elgondolkodnék, hogy miért is van akkor velem. Fordítsuk meg: neked jól esne, ha a pasid rendszeresen más nőkkel flörtöl? :)
2016. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha folyamatosan,azt nem nèznèm jó szemmel.Beszèlnèk vele,hogy ez nekem nem jó.Aztán vagy együtt vagy külön, ha nem változtatna.
2016. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy szerintem egyáltalán. Nem lennék olyan gerinctelen, hogy a párom előtt apropózzak, kacérkodjak más srácokkal, nincs értelme, tudom, hogy neki nem esne jól.

Azt tisztázzátok, de nagyon sürgősen, hogy kettőtök közül melyik érett a komoly kapcsolatra.

2016. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Eleve nem jönnék össze ilyen értékrendű lánnyal. Persze, megtörténhet, hogy tévedek, akkor meg szakítanék.

2016. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha melletted erre van szüksége, akkor elengedném, nem is el zavarnám!
2016. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Amelyik kutya ugat, az nem harap. Engem nem zavarna, persze bizonyos határokon belül.
2016. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Én ismerek 1 ilyen "párt", most már ott tartanak, hogy a srác viszi a nőjét más pasikhoz kocsival...csaj már le lett tesztelve, valóban megcsalj a srácot, de az meg fittyet hány rá. Remélem valaki jól felpofoz mindkettőtöket, de téged különösen, hogyha ezt a flörtölgetést tűröd.
2016. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

!. es már megint ez az apropózás:)Nem te írtadki nemrég hogy egy öreg ember "apropózik" veled?Akkor is kérdeztem, mit akar ez jelenteni???De nem válaszoltál...


Kérdező, ha egy férfi szó nélkül eltűri ezt, egy balek.Ennyi.

2016. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Bizonyos szintig az, jó a kapcsolatunk, megbízom benne, úgyhogy a visszafogott flörtölés simán belefér, nem zavar.
2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!