Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy kapcsolatban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban lévő férfi közeledik egy nőhöz, aki elutasítja, akkor milyen véleménye lesz utána a nőről?

Figyelt kérdés
A nő is foglalt.
2016. ápr. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Hogy sznob, nem elég laza. Vagy, hogy hűséges. Általában azért nem szakítanak, mert nem adják fel a biztosat. Inkább megcsalják a párjukat. Ha ebben nem vagy partner, annak két oka lehet:jól meg vagy a pároddal, vagy nem akarsz bekavarni. Ő is ezt gondolja.
2016. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Az erkölcsi szempontból nagyon jó hogy a nő elutasítja az ilyen férfit főleg ha maga a nő is foglalt. Nyilván a nő ez esetben van olyan megfontolt hogy tudja ő maga is tartozik valakihez és a férfi is.

Az hogy mit gondol a férfi az a következőktől is függhet:

Attól hogy nő akihez közeledik ha csak egy kaland lenne-e, az esetben dühös lenne hogy nem kapta meg ő nőt, vagy elfogadtatja, hogy a nőnek is kapcsolata van ebből kifolyólag nem akarja.

Mindez attól is függhet hogy férfi mennyire erkölcsős és hogy miért akar más nőhöz menni.

Attól is függ hogy a nő és a férfi között milyen az alap emberi kapcsolat, hogy mennyire ismerik egymást és milyen érzelmeket táplálnak egymás iránt.

2016. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én felnézek az ilyen nőkre és férfiakra!!! Minden tisztelet az övéké!


A "felajánlást" tevő félnek, pedig hogy mi a véleménye ezek után, hát kit érdekel? Nézzen tükörbe, utána dobáljon köveket másra! Emberileg 0 az ilyen lények... Sem magukat, sem másokat nem tisztelnek.

2016. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy csórika kicsit hájas anya és feleség vok... Történt, hogy lánybúcsú volt.. Elég sokat ittunk.. Elmentünk egy pubba, ahova a gazdagok és szépek járnak. Bementem a budiba és utánnam jött egy ilyen szőke herceg kinézetű pasas... És próbált sarokba szorìtani.. Duma: ő szereti a husika nőket... És tetszek, meg bla-bla.. Végighallgattam mert kìváncsi voltam a hablagyra... :) . én a végén mondtam neki, hogy van férjem... Erre ö : és komoly a kapcsolat? Szépen sarkon fordult és eliszkoltam.... Ráadásul még én éreztem magam kìnosan.. Azóta találkoztunk
2016. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy csórika kicsit hájas anya és feleség vok... Történt, hogy lánybúcsú volt.. Elég sokat ittunk.. Elmentünk egy pubba, ahova a gazdagok és szépek járnak. Bementem a budiba és utánam jött egy ilyen szőke herceg kinézetű pasas... És próbált sarokba szorìtani.. Duma: ő szereti a husika nőket... És tetszek, meg bla-bla.. Végighallgattam mert kìváncsi voltam a hablagyra... :) . én a végén mondtam neki, hogy van férjem... Erre ö : és komoly a kapcsolat? Szépen sarkon fordultam és eliszkoltam.... Ráadásul még én éreztem magam kìnosan.. Azóta találkoztunk az utcán de rám se hederìt. Elárultam volna a férjem egy numeravadász kedvéért.?SOHA!
2016. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!