Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Menjek utána, mert nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek utána, mert nagyon féltem de haragban vagyunk? F/22

Figyelt kérdés
Lassan másfél hónapja beszélek egy lánnyal szinte egész nap, már találkoztunk is párszor és sose voltam ilyen boldog mint vele. Viszont volt pár vitánk is amit nem mindig ismert be. Legutóbb is összevesztünk és nem beszéltünk kb 1 napig de most mondta hogy megy buliba és részegre issza magát. Ilyenkor mit tegyek? Menjek én is a buliba és lepjem meg hátha személyes találkozás megenyhíti? Nagyon aggódom érte hogy valami hülyeséget csinál amit utána megbán. Az a baj hogy 80 kilométerre lakik tőlem de lehet szerelmes vagyok belé.

2016. jan. 23. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj ne, ez már zaklatás. felnőtt nő (gondolom), tud vigyázni magára és szerintem úgyse egyedül megy. ha meg még amúgy se találkoztatok akkor ez nagyon béna lenne.
2016. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátaival lesz,ne menj utána!


Majd kibulizza magát és ha holnap vagy pár nap múlva találkozz vele!

2016. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha majd egyszer valóban szerelmes leszel, akkor nem lesznek ilyen kérdéseid. Addig meg hagyd a csudába.
2016. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!