Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi történt, amikor kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt, amikor kapcsolatban voltál, mégis olyasvalakivel találkoztál, akivel erősen működött a kémia köztetek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Semmi. Szerencsére már sikerült kiemelkednem az állatvilágból és képes vagyok uralkodni az ösztöneimen.
2016. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam, mert az új fiúval teljes volt az összhang, szerelmes lettem belé, jobban mint a páromba valaha is.
2016. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Néhány hónapja voltam kapcsolatban.


Megcsaltam a párom, mert nagyon vágytam az új emberre is.


Az új ember nem bírta elviselni, hogy van mellette még valaki másom is, úgyhogy két hónapnyi szexkapcsolat után ott hagyott.


Pár hónappal később szakítottam a párommal is.

22/F

2016. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, mert akivel kapcsolatban vagyok, azzal erősen működik minden, különben nem lennék vele kapcsolatban.
2016. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Mert sose szeretted igazán. Az igazi szerelem megengedő, elfogadó, nem rója fel a másik hibáit, mert a legnagyobb hibáit is a legjobb tulajdonságainak tekinti. De majd egyszer talán felnősz, és rájössz. Kívánom, hogy egyszer tényleg legyél szerelmes.

2016. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Semmi nem történt. Fél évig együtt dolgoztunk, én próbáltam barátságos lenni és közömbös. Aztán elment és visszazökkent az életem a rendes kerékvágásba.
2016. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a kemia mukodott hanem a szerelem is, azota is egyutt vagyunk:-)))
2016. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kovács István09 ***** válasza:
Utólag megbánva, semmi. A feleségem bezzeg nem állt ellen, ezért bánom, hogy én nem léptem félre mikor alkalmam lett volna.
2016. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megismerkedett valakivel,akibe beleszeretett.Így nem történt meg az aminek nem is szabadott volna megtörténnie...
2016. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!