Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megéri hűségesnek maradni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri hűségesnek maradni? Volt olyan, hogy megbántad, hogy nem léptél félre, pedig adott volt a lehetőség?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Minden alkalmat megbántam amit kihagytam az életben...

Akkor még azt hittem a hűség meg becsület jelent valamit az életben de inkább csak buta meg hülye jelzőt magamra.

Nem igaz, hogy nem látjátok, hogy így nem működik a világ?

Mégsem változtat senki rajta... Inkább mindenki félremegy, sok a válás, sárdobálás megy. Új rendszer kellene ahol az ember nem magántulajdon és mindkét fél adhat másnak is boldogságot, örömet, attól még lehet párunk akibe szerelmesek vagyunk...

2016. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, akinek egy picike esze is van, meg max. annyit bán, hogy együtt maradt valakivel, akivel nem is jó, nem azt, hogy nem lépett félre.
2016. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Adott a lehetőség, most is, több nőnél is - a fene érti ezt, miért - de Q_vára nem érdekel.
2016. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!