Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek ilyen elszala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen elszalasztott lehetőség?

Figyelt kérdés
Tehát egyikőtök sem mert lépni, se a fiú, se a lány fél, mert nem tudta igazán mit akar a másik, vagy nem is sejtettétek, hogy a másik belétek van habarodva, és mondjuk csak később derült ki? Történetek érdekelnének.

2014. aug. 26. 20:47
 1/4 anonim válasza:
Nekem vagy 2 évig tetszett az egyik évfolyamtársam és végül nem tudom hogy milyen csoda folytán de elhívott randizni (moziba mentünk,mekiztünk,sétáltunk,beszélgettünk szval nagyon jól elvoltunk) és mikor hazakisért a kapunk előtt megakart csókolni(!!!!) de én hülye megijedtem és elhúztam a fejem, ő meg szó nélkül elment, azóta sem szólt hozzám :( ne tudd meg milyen érzés!! erre várok évekig utána meg.... áhh
2014. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt.
2014. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, ilyen velem is volt nemrégiben :(
2014. aug. 26. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Életem végéig bánni fogom,mert nekem szinte semmit nem kellett volna tennem. A lány teljesen odáig volt értem,és én nem vettem észre pedig valójában ő is tetszett nekem. Egyetlen mondatából,cselekedetéből sem jöttem rá,hogy többet akar tőlem. Azóta már rájöttem,hogy nem is tudtam volna észre venni a jeleket,hiszen 14 évesen a legtöbb srác(akkor még én is)nem elég érett egy kapcsolatra. Úgy tudtam meg véglegesen,hogy miután a lány már egyáltalán nem beszélt velem az osztálytársaim világosítottak fel,hogy bizony hatalmas lehetőséget szalasztottam el. Azóta már sokszor próbálkoztam lányoknál,de sajnos egyszer sem akartak megismerni. Szóval most itt vagyok 20 évesen és soha nem volt még barátnőm. Lehetséges,hogy az akkori hibámért kell megbűnhődnöm,vagy esetleg elvagyok átkozva.
2014. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!