Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Van egy férfi aki játszadozott velem, elmondanátok a feleségének? 21L

Figyelt kérdés

Én és a férfi egy helyen dolgozunk, itt ismertük meg egymást. Ő több éve nős, már többször megcsalta őt, viszont ezekről tud a felesége, mert lebukott nála. Mégis adott neki még egy esélyt. De visszaélt vele, mert velem is kikezdett. Hűlyített, hogy együtt leszünk, meg ilyenek, hogy mennyire tetszem neki, hogy mennyire szeret engem, ragaszkodik hozzám, és hogy azt akarja, hogy vele maradjak. Többször csinált velem "olyan" dolgokat, mintha mi egy pár lennénk. De én ezt mind végig elleneztem, mivel ő házas. Viszont ő szimplán csak szeretőnek akart engem megtartani. Aztán visszalépett gyáva féreg módjára, hogy maradjunk csak barátok mindezek után. Most meg úgy tesz mintha mi sem történt volna köztünk. Magyarul leszrja a fejem. De azért kedves velem, meg nyalizik, nyilván fél, hogy ezt az egészet elmondom bárkinek is. A felesége is a cégnél dolgozik, viszont más munkahelyen, de tudom, hogy hol. Nem lenne nehéz őt megtalálnom, hiszen csak egy szavamba kerülne. A volt szeretőit is mindvégig beetette, aztán meg eldobta őket is mint egy használt rongyot. Ezt csinálta velem is.

Én valahogy ezt rettentő megalázónak érzem, mintha valami senki lennék. Tudom, hogy ha kinyitnám a szám, akkor a felesége elválna tőle, kidobná, ezt maga a férfi mondta. Mit tegyek?


2016. ápr. 27. 21:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Már az is vétek hogy belementél egyáltalán. Ne akarj házas ember mellett, szerető lenni, illetve viszonozni a közelítését.

Egy patkánytól amúgy mit vársz, Keress egy független férfit.

2016. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az elején azt sem tudtam, hogy felesége van. Akkor viszonoztam a közeledését, mert azt hittem, hogy független. Mikor kiderült hogy van nője, meg mondtam neki, hogy álljon le és hagyjon békén. De ő tovább próbálkozott.
2016. ápr. 27. 22:12
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Mit tegyel?

Nolj fel!

Ha belemesz az aldozat szerepebe, akkor utolag ne neked alljon fel, amikor kihasznalnak teged.

Ne haragudj, de buta kis fruska ri le az irasodrol. Nem mondom hogy az vagy mert nem ismerlek, de az irasodbol ez jon le. Tobbszor csinalt "olyan" dolgokat? Megis milyen dolgokat? Ez nem a tini kategoria, ird le nyugodtan ha megfogtad a farkat...


Igy is eleg $zar helyzetben vagy mert hagytad magad kihasznalni, megalazni, most rajottel, hogy ez igy neked nem jo, es meg sulyosbitani akarod azzal, hogy bemartod a csavot a felesegenel? Ennel alacsonyabbra csak akkor kerulhetnel, ha szulsz neki egy zabigyereket.


Szakits meg vele mindennemu kapcsolatot. Elarulok egy titkot: a koszonesen kivul, ha nem munkaval kapcsolatos a tema, EGYALTALAN nem kotelezo neked a ferfivel beszelgetned!!! Ne avatkozz bele a csaladi eletebe, azzal, hogy bekopod a felesegenek nem vele mesz semmire, csak artasz masoknak, de neked ettol nem lesz jobb, hidd el.


Ne engedd meg neki, h jatszadozzon veled. Kuldd el a pitchaba ha a szep szobol nem ert. Legyen benned nagyobb tartas es a jovobeni probalkozasait egy legyintessel intezd el.

2016. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Ja, értelek.

Hagyd a francba. Ne mond el a feleségének, majd megtudja előbb-utóbb. Ne a bosszú vezéreljen, vagy hasonló dolgok.

2016. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
hát szerintem szivességet tennél a feleségnek ha megszabadulna egy ilyen alaktól.. már akkor ki kellett volna dobja mikor először kiderült,hogy megcsalta
2016. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

2. Hozzászóló, már leírtam, hogy nem tudtam, hogy van felesége. Ha tudom, azonnal visszautasítom. Az "olyan" dolgok alatt meg azt értem, hogy többször fogdosta a kezem, simogatott, ölelgetett, meg ilyenek. Nem szexeltem vele, és semmiét sem fogtam meg.

Amúgy már nem beszélek vele, egy szót sem, ő jön mindig hozzám, mert a jó viszonyt meg akarja velem tartani, mert fél. Többször mondtam már neki, hogy hagyjon békén, de kicsit mintha már zaklatna, vagy nem tudom.

2016. ápr. 27. 22:28
 7/25 anonim ***** válasza:
Gyerekek is vannak?
2016. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem volt köztetek sex akkor csak udvarolgatott...mit használt ki ezalatt ???van néhány ilyen majom.férfi aki szereti hülyíteni a nőket...De ezek szerint ha nem volt köztetek semmi akkor mi a tökömért mártanád be a feleségénél??neked mi hasznos van abból..nem védeni akarom.mert ez is patkányság..De téged meg nem.is értelek ne legyél gyerek.
2016. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Gyerek nincs.
2016. ápr. 27. 22:40
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát ez azért több volt mint udvarolgatás. A munkahelyen is többször megakart csókolni, de eltoltam magamtól. Öszeakart velem jönni, és be is vallotta, hogy mikor egyszer találkoztunk, aznap leakart fektetni, többet akart tőlem.
2016. ápr. 27. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!