Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minek kötnek házasságot akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kötnek házasságot akik nem tudnak hűségesek lenni, és inkább sunyi módon szétcsalják a párjukat?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélget két nő a buszon... Az egyik mondja, hogy ő már a házasságuk 2. évében csalta a férjét és a gyereke is valószínűleg a szeretőjétől van. Értitek, valószínűleg... A nő úgy beszélt erről mintha a legtermészetesebb dolog lenne a világon. Azt hittem, hogy az agyam eldobom. Legszívesebben felpofoztam volna minimum.
2016. ápr. 29. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs mindenki tudatában annak, hogy nem képes hűséges lenni. Amikor belevág egy kapcsolatba, akkor idealizálja mind a társát, mind a kapcsolatot, és amikor eljönnek a szürke hétköznapok, akkor nem képes működtetni a kapcsolatot, hanem máshol keresi a problémák megoldását (ez tűnik a könnyebb útnak, de valójában nem az).

De persze vannak olyanok is, akik megideologizálják, hogy nem kell hűségesnek lenni és nem is törekszenek erre.

2016. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Sokan úgy tekintenek a hűségre, mint valami természetellenes perverzióra, amit nem várhatsz el minden kapcsolatban a párodtól.


De házasodni "muszáj": elvárják, életük nagy napja, jön a gyerek, stb.


A pasik se különbek, sőt...

2016. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%

A hűség tényleg egy perverzió és a természetben is nagyon elenyésző gyakorisággal fordul elő.

Aki valóban élvezi a szexet, el nem tudom képzelni, hogy miért cserélné azt le - önként - egy egyhangú, korlátozott és idővel úgyis megromló valamivé?

Még logika sincs benne.

2016. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Számomra is teljesen felfoghatatlan.. Az ilyen miért nem marad egyedül, aztan azt dughat, vagy azzal dughat, akit és akivel csak akar.

De ez nem csak nőknél van jelen, bőven akad pasik között is. Pont nem rég mesélte el egy lassan 50 éves férfi, hogy már nem egyszer csalta meg a feleségét és most sem zárkózna el, ha lenne rá lehetősége. Csak pislogtam. Megint másik eset, egy 40 éves nős pasi akart kikezdeni velem, konkrétan rákérdezett, hogy nem lehetne-e köztünk több, mert őt nem érdekli, hogy van felesége.. Nem sok kellett ahhoz, hogy pofán verjem.


22L

2016. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz. Önismeret hiánya, idealizálás, hitvány kommunikáció és hitvány problémamegoldási képesség/készség.
2016. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 A fiatal lányoknak mégis inkább az idősebb pasi kell mert az milyen érett meg rendes. Hagyjuk már... 22 éves vagyok, de a korombeliek szóba se állnak velem. Még esélyt se adnak, hogy megismerjenek. Az ilyen 15-18 évesek meg örömmel ismerkednek. Eléggé kifordult a világ...
2016. ápr. 29. 10:55
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

" A fiatal lányoknak mégis inkább az idősebb pasi kell mert az milyen érett meg rendes. Hagyjuk már."


Jó figyelj, most ez a 2 eset miatt nem kell általánosítani, szerencsére sokan vannak még, akik tudják, hogy mit szabad és mit nem.

Én is 22 vagyok és most elítélhetsz, de egy ideje nekem is az idősebb pasik tetszenek, valahogy velük sokkal jobban kijövök, jobban szót értünk. Volt már tőlem fiatalabb, velem egyidős és tőlem 1-2 évvel idősebb barátom is, és kb mind egy katasztrófa volt. Annyira nem egy szinten mozogtunk. Tök éretlenek és gyerekesek voltak. Semmit nem tudtak komolyan venni, nem lehetett velük egy komolyabb témáról normális ember módjára elbeszélgetni. Tele már a hócipőm ezzel az éretlen, "dugjunk meg mindent, ami/aki mozog" hozzáállással és felfogással. Meg igyuk talaj részegre magunkat, mert az tök menő. Ecset haj, feszülős, szűk naci stb. Hányni tudnék. És jelzem TISZTELET A KIVÉTELNEK!! Mert vannak szerencsére, de nekem már nincs kedvem tesztelgetni, csak tőlem idősebbekkel ismerkedek, ott sokkal ritkábban tapasztalom ezt a jelenséget és ezt a jellegű problémát.

Na persze ott is vannak totál barmok.

2016. ápr. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező hány éves vagy? Az ember nem magántulajdon, a házasság arról szól, hogy magadhoz láncolsz egy embert mint a rabszolgádat... Ez a dolog már régen elavult, csak nem tesznek az emberek semmit, hogy új rendszer legyen.

Itthon főleg mogorvák és bizalmatlanok az emberek, miért nem lehet néha másnak is szeretetet adni? Mindig úgy néztek az ilyenre mintha sorozatgyilkos lenne. Inkább szeretkezzünk, mint háborúzzunk szerintem. De önző az egész világ de főleg mi Magyarok.

2016. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Annyira bírom, hogy arról beszélsz, hogy nem kell általánosítani, de ugyanazt teszed. Mellesleg a lányokat se kell félteni... Néhányan nagyon komoly nőnek hiszik magukat a semmire.
2016. ápr. 29. 11:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett lepontozni, komolyan nem értem mi a gond azzal, ha valaki normális hangnemben leírja a saját nézeteit... Erre élvezkednek itt sokan, hogy mindenkire pirosat nyomkodnak?
2016. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!