Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha megtudnátok a párotokról hogy meg akar csalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hosszú kapcsolatról van szó, és nem tudom mit is tegyek most mert olyan rossz dolgot tudtam meg a páromról...mindig azt hittem vagyis elhittem hogy szeret.

de ma összeomlott minden, azt hiszem az egész életem is,

mert olyan dolgot tudtam meg róla amit soha nem hittem volna el róla, azt hittem jól ismerem, de nem volt igaz.

Ti mit tennétek ha amit gondoltatok a párotokról jó értelemben arról kiderülne egy nagyon kemény igazság, hogy félre ismertem elég hosszú ideig, ha az derülne ki róla, miközben szeretem, hogy egy baráti meghívásra, (egy jó barátja), aki ismerkedett egy lánnyal és annak a lánynak van egy barátnője akivel az Én kedvesemet szeretné összehozni, sütögetős bulit szerveznek hétvégére, ez nagyon véletlenül derült ki, sajnos a saját szememmel olvastam, a legrosszabb az benne, hogy Én még nem szóltam, hogy tudok erről, mert azt gondoltam, hogy biztos nem akar menni, mert meg is beszéltünk programot magunknak hétvégére, amire azt mondta, hogy "biztosan megyünk drágám elviszlek", ez azért is fáj még nagyon, mert rég nem tudtunk elmenni úgy hogy kitaláltunk programot,

de a helyzet, az, hogy ma este azt mondta nekem, hogy péntektől szombatig dolgoznia kell,

ezt a dolgot a hét elején tudtam meg, és amikor rákérdeztem,hogy várja e szombatot, hogy menjünk azt válaszolta igen drágám és BIZTOSAN megyünk,

Még az éjszakát is ott töltené, annyira van kedve menni, szóval elmenne, és a velem való programot is félre dobná, csak hogy a barátjával valamilyen hétvégi nyaralóban együtt legyenek két lánnyal, akivel még nem is találkozott ott akarnak jobban megismerkedni.

Azt hittem, hogy csak a haverja akarja annyira és majd az Én kedvesem úgyse fog elmenni,mert ebben hittem, és kedves is volt velem nagyon, így még rosszabb ez az egész. Most nem tudom mit tegyek?

Tudom hol lesz ez a találka?

Mit csináljak? menjek el oda? Csináljak balhét leplezzem le? vagy, elé ha csaj Én tudom és zárjam le vele az egész kapcsolatunkat.

Sosem fogok többet hinni neki, mert sajnos ha ilyen akkor mindig ilyen volt,

volt már egy botlása, és nem tudom hogyan? de megbocsájtottam, vissza engedtem az életembe.

Nem mondom, hogy nem marad meg a bizalmatlanság,

de megpróbáltam.

Sajnálom, hogy nem hallgattam azokra akik azt mondták, hogy kutyából nem lesz szalonna, mert ez így van.

Ma egy világ omlott össze bennem, és Ő nem is tudja.

Ti mit tennétek, hogyan zárjam le vele?

Oda menjek? vagy nincs szükség rá, elég ha Én tudom, és elég annyi...



2016. máj. 10. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Voltam ilyen helyzetben. Én adtam még egy esélyt, de ahol már kétszer megrendül a bizalom, ott nem lehet helyrehozni. Egyszer még talán, de kettő után már nem. Azzal, ha odamész, semmit nem nyersz. Én eléállnék, hogy megtudtam, mi a helyzet, és nem tudok többet bízni benne.
2016. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. Igazad van

Én csak azért gondoltam arra hogy oda kell mennem, mert képes lenne kimagyarázni magát valami újabb hazugsággal,

mindig azt mondta, hogy sosem tudtam bizonyítani hogy megcsalt.

2016. máj. 10. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez a masodik esely eljatszasa, en pakolnek es elhagynam, legyen tartasod. Meg veletlenul se menj a nyaralo kozelebe, ne alacsonyitsd le magad erre a szintre,csak amig tavolja van, hagyd el ugy, h utana soha tobbet ne engedd vissza.


Vannak ilyen emberek, szerencsere ez nem a nagy atlag:-))

2016. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És ha kimagyarázza? Attól még nem fogsz tudni bízni benne, szóval tökmindegy. Nincs érdemi jelentősége a te szempontodból, hogy ő mit mond, ha a bizalmad már odavan.
2016. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok azt kifelejtettem h anno az exemrol tudtam h meg akar csalni imelben es sms-ben is lebukott es aznap amikor elment a randira, total eloadta h a haverokkal megy es dobbenet volt nezni hogy szemrebbenes nelkul hazudik.


Persze ugy tettem mintha elhinnem, valamikor ejjel ert haza de meg akkor is ugy voltam vele, h oke buzlik a no parfumjetol de lehet h csak megolelte. Masnap reggel a baratnommel taliztam akinek a ferje mondta, h latta a csajjal csokolozni x helyen.


Vegigcsinaltam egy hetet ugy h semmit nem szoltam mert vartam valami bizonyite felere ami meg is jott imel formajaban a csajtol, aki hevesen taglalta h fuuu szuper volt a szex:-)))


Szetkuldtem a baratainknak, kinyomtattam es amikor napoztunk mosolyogva mondtam, h mi most elvalunk mert megcsalt. Teljesen nyugodt voltam, o persze elkezdett kiabalni h en ot gyanusitgatom es h ez nem igaz, aztan megmutattam neki a levelet de o akkro sem akart valni.


Ket nap mulva mar hazon kivul volt, es utan sikeresen el is valtunk, azota ujrahazasodtam:-))Eletem legjobb dontese volt:-)))Tudtam ki a csaj, azt is h hol taliznak de sosem beszeltem vele, pedig millioszor megtehettem volna, de van egy szint ami ala nem megyek.

A csajt azota sem latta, nem tartjak a kapcsolatot, szerencsere nincs gyerekunk:-)))

2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első esetben a csaj nem is tudta, hogy az exemnek van valakije. Tudom, mert közös ismerősök világosították fel, onnantól ő maga lépett vissza. Az exem meg mindennek elhordta azokat az ismerősöket, akik felvilágosították a csajt. A lényeg, hogy őt nem tudtam hibáztatni, hiszen nem is tudta, mibe keveredett, ő is áldozat volt.


A második... Hát ott bizony elég volt annyi, hogy megkérdeztem (mert éreztem), hogy van-e valakije. Azt mondta, nincs. Pár nap múlva banális módon bizonyíték került a kezembe, amivel szembesíteni tudtam. Nekem az elég indok volt, hogy a szemembe hazudott, nem érdekelt, hogy meddig jutottak el. Magyarázkodott, hogy már amúgy is szakítani akart a nővel, meg ilyenek, de ez a része nem érdekelt. Hazudott és nem először.

2016. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez a btk szerint elore megfontolt aljas hatso szandekkal megtervezett megcsalas, amit a birosag 6-8 fenekpaskolassal buntet tobbnyire. Fellebezesnek helye nincs. Bocsi, sokat neztem a Katalin bironot, mindent tudok mar a btk-rol. :)
2016. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat :-)

egy kicsit rossz volt olvasni ami Veletek is megtörtént, sajnálom, :-(

Az igazság az, hogy olyan bosszú vágy is van bennem, annyira a képébe tudnám már most üvölteni amit tudok,

nehéz megállni, hogy tudom hova akar menni hétvégén,

de nem tudom hogyan csináljam? mondjak valamit és úgy húzzak el? vagy szó nélkül? le is tudnám köpni, már bocsánat, hogy ilyet írok,

nem fogom ezt tenni, de ilyet érdemelne, mert én sose tudtam volna ilyet tenni vele.

2016. máj. 10. 23:47
 9/13 opened paradise ***** válasza:

De csak annyit láttál,hogy a barátja tervezi,vagy azt is,hogy ő rábólint?

Nem mindegy.

2016. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sajnos ő is rá bólintott ezért olyan gáz az egész mert lemondta már azt a programot is amit mi megbeszéltünk azért hogy oda mehessen
2016. máj. 11. 05:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!