Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a legjobb barátnőtök többet akar tőletek?

Figyelt kérdés
Ezután már nem tudnál rá úgy nézni? vagy mi változna?
2014. márc. 16. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiúknak szól a kérdés.. vagy lányoknak is? Nem mindegy.
2014. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mr. Truth ***** válasza:
Meglepődnék... De szerintem nemet mondanék... Ha ő barátzónába tett akkor tőlem se várjon mást... :)
2014. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsi, de ha ő is lány én ugy gondoltam
2014. márc. 16. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, próbálnám visszaterelni a barátságunkat az eddigi zónába, megpróbálnám elérni, hogy kiábránduljon belőlem... ez csak akkor, ha régebbóta és nagyon jóban vagyunk. Ha nem, akkor tuti megszakítanám vele a kapcsolatot...
2014. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok: de ez csak egy 100% hetero válasza, ebből nem tudhatsz meg semmit abból szerintem, hogy ő konkrétan hogyan reagálna...
2014. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én kiborulnék és utána nem tudnék úgy nézni rá, sőt sehogy
2014. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Én férfi vagyok. Tehát fèrfiak is válaszolhatnak ? Én nem megszakítanám a.kapcsolatot.
2016. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!