Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettetek mar bele szeretőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettetek mar bele szeretőbe? Férfiak válaszát varom!

Figyelt kérdés
1eve van szeretőm. SZERETEM!!!! de nagyon. Szerintem o is elkezdett érezni valamit. Az otthoni viszonya eleg gáz,ezt kozos ismerősök mesélték. Titkos kapcsolatban vagyunk egyebkent. Neha erzem a keztetest h elmondjam neki,h reszemrol tobb van. De errol eddig a barataim lebeszeltek.Ti szerettetek mar bele szeretőbe?

2016. máj. 19. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon csak az őszinteség működik, én elmondanám neki, legrosszabb esetben ő nem így gondolja/érez, de legalább tudni fogod és akkor kitalálhatod, hogy milyen jövőt szeretnél.
2016. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen.
2016. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2016. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mond el neki
2016. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Azt tudnotok kell h jóval fiatalabb vagyok nala,de én mindigis q tolem minimum 10evnel idosebbekkel "kezdtem". akkor megis csak erot veszek magamon. Az a baj h felek h "elijesztem" pedig a szex is orulten jo vele.
2016. máj. 19. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Necces, kislány!

Ha jól értelmezem, nálad jóval idősebb a fószer, tehát mondjuk minimum 35, te meg mondjuk 20.

Ad 1: a pasik mindig is jobban külön tudták választani az érzelmeket a szextől.

Ad 2: már idősebb is, így még valószínűbb, valamint látott már elég puncit, hogy tudja, hogy mind hasonló. (Te még nem láttál elég fütyit, ezért is zúgtál bele könnyen.)

Ad 3: korkülönbség, nem biztos, hogy ha akár szingli is lenne, komolyan gondolna téged.

Meg hát... szokásos szöveg, ha egy évig nem vált el érted, akkor sose fog. Sok ember egyszerűen kényelmesebb ennél, 2 punci mindig több egynél, stb., de őt már legalább megszokta, így meg főleg jó, ha összeveszés idején is van hova menni kúrelni.

Ezt a szöveget egyébként egy az egyben hallottam egy őszinte házas férfi ismerősömtől, akinél otthon már szintén "kihűlt minden".

Ja és ha szerelmet vallasz, az nem gond, de ne sértődj meg, ha nem hajítja ki a gyűrűjét a kukába nyomban, és nem mondja, hogy holtomiglan.

2016. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6-ossal egyetertek, pasi vagyok, van szeretom de eszembe nem jutna miatta elhagyni a felesegemet. Jo a csajjal, aranyos,kedves, jo az agyban de sosem allnek le vele komoly kapcsolatra.


Ha szerelmet vallana valszeg bepanikolnek.

2016. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor irom a korunkat. En 27, ő 53. Jelenlegi kapcsolatomban 12 ev van köztünk. Nem is varom el, h elhagyja a párját. Bar ez egyszer mar megtörtént. (nem masik no miatt). En csak szeretnem kimondani. Es megnyugodna a lelkem ha o is igy erezne. .. De koszonom a valaszotokat! Nagyon koszonom!
2016. máj. 20. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne alázd meg magad ennél is jobban. Lesüllyedtél holmi szerető szintjére, akit a pasi csak ürítésre használ, úgy, mint amikor kimegy a wc-re. Ha szeretne téged, akkor igenis elhagyta volna a párját érted, de a pasik a szeretőket csak dugásra szokták használni, hogy ne a markukba kelljen adagolni a cuccot, nem lesznek szerelmesek.
2016. máj. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen korkülönbség esetén nyílván a kérdező nem várja hogy elhagyja a férfi a feleségét.

Tehát kedves kérdező nincs mit veszíteni, mond el neki mit érzel. De magyarázd el neki hogy nem vársz tőle semmit, egyszerűen csak jól esik kimondani.

2016. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!