Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy, hogy szerettétek a másikat?

Figyelt kérdés
Ez főleg férfiakra vonatkozik. Szakítottatok már úgy, hogy elhitettétek magatokkal, hogy már nem szeretitek azt a személyt, de jó embernek tartottátok attól. És hónapok múlva elkezdett nagyon hiányozni? Visszamentetek hozzá?

2016. márc. 31. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hitegettem magam semmivel, egyszerűen tudtam , hogy neki mások az életcéljai, amit én nem tudtam volna megadni neki ezért szakítottam vele.
2016. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok...

Én szakítottam többször is az exemmel, akit szerettem,és szeretek, de egyszerűen nem vagyunk egymáshoz valók. Ő is szeret, többször összejöttünk újra, és most is úgy viselkedünk egymással, mintha még együtt lennénk, pedig nem. Talán csak akkor fog lezárulni a dolog, mikor találunk valaki mást. Bár úgy hiszem, még akkor is szeretni fogom, egy kicsit mindig. Ma is megmondtam neki, hogy jó ember. Mert így van. De ettől még mindketten tudjuk, hogy nem illünk egymáshoz.

2016. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Én úgy szakítottam, hogy nagyon szerettem a lányt, de tudtam, hogy nem fog működni, igazam lett, hiányzott, újra összejöttünk aztán bekövetkezett az, amire számítottam.
2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen ez? Ha szeretjük egymást, de nem működik vége kell, hogy legyen?! Akkor nem működik, ha hagyjuk. Nem? Amég bírjuk az ellentéteket, a vitákat, addig működik, ha szeretjük egymást fontosabb, hogy szeretjük egymást mint a viták.
2016. márc. 31. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez bonyolultabb. Az lenne a reális, ha szerelmesek vagytok, akkor a körülmények nem számítanak. Az életben ez nem ilyen, a körülmények határozzák meg, hogy szeretni fogod-e. Velem így szakított az egyik barátnőm, nem akarta a problémáit rám testálni, inkább visszavonult, nehogy tudjuk szeretni egymást.
2016. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!