Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalásom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalásom van, lehet okom rá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút.azt mondta van barátnoje de inkabb se veled se nelkuled a helyzet mivel a srac a csajnal lakik mert perpill meg nem tudna hova koltozni majd csak 1honap mulva.nem tortent kozottunk semmi csak egyszer beultunk valahova de mondtam a sracnak h en ezt igy nem tudom csinalni mert ez nem fair a baratnojevel szemben

Mondta h ha o nem idegesiti magat ezen akkor en se tegyem.de engem azert bant.igy mondtam neki h szuneteltessuk ezt a dolgot amig nem rendezodnek a dolgai.de a napokban megismertem valakit.mi van ha a srac 1honap mulva ott hagyja a baratnojet es ujra ir h folytassuk?ha megmodom neki hogy idokozben megismertem valakit es nem akarom egyikojuket se hulyiteni akkor elfogadja?nem akarom megbantani.velem nagyon rendes volt.vagy mi van akkor ha 1honapon belul hagyja ott a baratnojet?ha egy honapon belul hagyja ott es en megis elkuldom a masik fiu miatt akkor merges lehet emiatt?


2016. jún. 10. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hagyja ott,nyugodtan járj az újjal.
2016. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Mérges csak ő lehet magára, amiért ilyen függő helyzetben van. Te éld az életed, jól tetted, hogy olyanon nem agonizálsz, ami nem a tied. Ő kapcsolatban van nem? De. Akkor magárra vessen.

De tapasztalatom szerint aki, nagyon és igazán szerelmes és akarja a másikat, az nem néz sem embert sem Istent, hanem mindent megmozgat, hogy a másik az övé legyen. Ő meg egyenlőre csak elvan, az várja, hogy jobb lyuk legyen, mint a jelenlegi.


Szóval ismerkedj nyugodtan. Majd ő is megtanulja, hogy az időben kell megragadni az esélyeket vagy az elúszik.

2016. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tehát tőle hozzád költőzne, eddig őt csalta, most majd téged fog :)


A "kedves hölgyeknek" erre van igénye, azért meg pofon jár, ha kinyitja nekik az ember az ajtót...

2016. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ez a masik felelmem h ha vele megcsinalja ezt akkor mi a garancia ra h velem nem fogja megcsinalni majd idovel?es ez a srac akivel most ismerkedem teljesen mas.most csinalja a doktoriat 3nyelven beszel.vezeto beosztasa van.helyes.vicces..es o azt vallja h ami sz.r abbol ki kell lepni lezarni magunkban,idot hagyni elengedjuk es utana lehet csak belekezdeni valami ujba.teljesen mas gondolkodasa van..es evvel is jobban megfogott mint a masik
2016. jún. 10. 09:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Es azt mondta a srac h sajnalja h igy gondolom mert o latott ebben a dologban komolyat.de ez igy nekem ugy tunik mintha varna h akkor ebbol komoly lesz es ha igy lesz csak akkor hagyja ott a csajt...
2016. jún. 10. 09:20
 6/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

Egyetemi éveimben a kedvenc csajozós szövegem "a van barátnőm, de haldoklik a kapcsolatunk". Én erre mindig azt mondtam, hogy egy dolog, hogy lúzer vagy öcsém, de hogy még ezt hirdeted is, a totál gáz! :D

Mondjuk az egyik sárccal így lettünk országos cimbik. De így felnőtt fejjel ő is elismerte, hogy mekkora hülye volt. A menyasszonyánál nem lökte egyedül a süket sódert, mert mikor meglátta, azt sem tudta hová lógassa a nyelvét. Nála úgy megkukult a dumagép, hogy azt hittük valami végzetes kórságban szenved (és mint kiderült igen). De a lényeg, hogy ott még 1-2 hétig szenvedett a nőjével aztán szakítottak is. És azonnal csapta is a szelet a jövendőbelijének.


Tehát én ezért mondom, ha akarna, akkor nem húzná az agyad. Főleg nem barátnő mellett.

2016. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj, aki úgy csajozik, hogy van barátnője (teljesen mindegy, hogy miylen a kapcsolatuk, ha annyira rossz, lépjen ki és UTÁNA ismerkedjen), az egy gerinctelen alak, akiben nem lehet megbízni. Ne gondold azt, hogy te leszel az a ritka kivétel a tipikus sztoriban.. Megteszi melletted is, ha már nem lángol a szerelem és kell az új és ugyanezzel a dumával fogja etetni majd őt is.


"Mondta h ha o nem idegesiti magat ezen akkor en se tegyem." - Ez pedig egy akkora piros zászló amellett, hogy jellemtelen az illető, mint ide Nagykáta.


Ismerkedj nyugodtan az új férfival, már a leírás alapján is sokkal normálisabb, és helyén van az értékrendje is. Az előzőt pedig felejtsd el, jobban jársz.

2016. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnős sráccal akarsz lenni, akkor várj egy hónapot, kivéve, ha nem tudnál benne megbízni, akkor mondd el neki, hogy részedről lezártad az ismerkedést vele.

Ha az újonnan megismert sráccal akarsz lenni, akkor is mondd el a réginek, hogy te nem akarsz tőle semmit, azzal meg ne foglalkozz, hogy az ő kapcsolata aztán véget ér-e, az ő gondja/baja.

Lelkiismeret furdalásra akkor lesz okod, ha egy hónapig abban a hitben tartod, hogy össze akarsz vele jönni. Amúgy meg ha csak azért hagyná el a lányt, mert te összejössz vele, az nagyon gáz lenne, de ez igazából mindegy is, ha te nem akarsz tőle semmit.

2016. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a második srácot válaszd, az elsőről az a véleményem hogyha megcsal mást veled akkor előbb-utóbb téged is meg fog csalni mással.
2016. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja otthagyni a barátnőjét. Ha mégis,akkor sem miattad, De ne is azért hagyja ott mert van egy másik nő hanem mert nem működik a dolog. Nem a te problémád.
2016. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!