Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom félni ha ilyeneket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni ha ilyeneket mond? Vagy csak az én hülyeségem, hogy ezen kattogok?

Figyelt kérdés

Valahogy szóba jött a megcsalás.

Elkezdte mondani,hogy mi van,ha a másik fél mondjuk tök részeg volt, vagy valamit hiányolt amit nem kapott meg, de bevallja,és teljesen megbánta stb.

Én kijelentettem,hogy lényegtelen,mert ha megtudom bármilyen formában ott vége van és nincs visszaút.

Akkor is mondta,hogy de akkor nem lehet megbeszélni stb. Mondtam,hogy nem.

Ő hozta szóba a megcsalást,mint témát.


2015. jún. 6. 01:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, a helyedben én is kattognék. Felhozta a megcsalás témát, és megpróbált meggyőzni arról, hogy mentség lehet a pia, a megbánás, a másik is hibás, és az ilyenért nem szakítani kell, hanem "megbeszélni".. Egyértelműen azt gondolnám, megtette, és így puhatolta ki, érdemes-e elmondani. Mivel nálam is "nem" len a válasz, próbálnám kideríteni az igazat. A baj az, hogy azt nyilván csak ő tudja. Volt egyáltalán lehetősége bármikor részegen kimaradni éjszaka és nőzni a tudtod nélkül? És tisztáztátok, mi megcsalás (flört, csók, stb.)?
2015. jún. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehetősége éppen volt.Én ezt pedig nem valószínű,hogy megtudnám.

A csók is megcsalás,de egy durvább flörtöt se néznék jószemmel.

Az,ha beszélget lányokkal ha úgy van,hát oké,de van egy határ amin túl pl én sem megyek,ha van valakim.

Ezt a másiktól is elvárnám.

2015. jún. 6. 02:29
 3/6 anonim ***** válasza:

"Akkor is mondta,hogy de akkor nem lehet megbeszélni stb. Mondtam,hogy nem. "


Hát akkor meg is beszéltétek...

2015. jún. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet csak eszébe jutott valahonnan és azért kérdezte vagy megcsalt és tudni akarta mit szólnál ha elmondaná


persze lehet semmiség az egész, de nem hibáztatlak, hogy aggódsz miatta

valahogy tisztázni kéne

2015. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem tudunk igazi tanácsot adni, mert nagyon sok múlik a részleteken.

És azokat meg nem tudhatjuk.....

És hát az ember ilyen, mindenki, te is, hogy nem nagyon tudja eldönteni, hogy ő maga mit nem vesz észre, v. mit torzít el ........

2015. jún. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:

Én se nagyon értem, mi a kérdés.

Tök részeg volt, valamit nem kap meg tőled, megkapta, de úgy érzi annyit nem ér...

Most már nem fogja konkrétan elmondani, mert ismeri a választ.

2015. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!