Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után hogy nyertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogy nyertétek vissza az önbizalmatokat?

Figyelt kérdés

A vőlegényem megcsalt és elhagyott másért, majd visszajött hozzám. Én nem tudtam, hogy korábban más nőért szakított, úgyhogy újra összejöttem vele. Mikor kiderül, elhagytam.

Nem hiányzik már, kiszerettem belőle, mikor megtudtam, hogy ezt tette.

De mint nő, elvesztettem az önbizalmamat. Nem értem, hogy mit látott másban, ami bennem nincs.

Azt szokták mondani, hogy nem bennem van a hiba, csak más karjaiba menekült egy rossz kapcsolatból. Meg hogy elkövette az első hibát, és onnantól már sorozatban jött a többi.

Én ezt nem tudom elfogadni. Állandóan magamhoz hasonlítom a másik nőt, és mindig azt látom, hogy én szebb vagyok, műveltebb, mégis elhagytak. És nem értem, hogy a vőlegényem ezt miért csak utólag látta.

Mit csináljak, hogy ne ezen gondolkozzak egész nap? Hogyan szerezzem vissza az önbizalmamat?


2016. jún. 23. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... Nekem 2 évvel ezelőtt vették el az önbizalmamat (már ami volt) és azóta sem találom, pedig a párom esedezik folyton, h mennyire szeret stb. de a csalódásom miatt ezt nem tudom elhinni, h elég jó vagyok neki!
2016. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Az maradt a párod, aki elvette az önbizalmadat vagy az új párod mondja ezt?
2016. jún. 23. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Az új :) De azóta mióta az előző megcsalt valamiért nem tudok újra úgy bízni, mint ahogy benne bíztam. Talán ez egy fal amit felhúztam, h ne tudjanak újra úgy megbántani és az önbizalomhiányommal tudom egybekötni. Az exemnek elhittem mindent amit mondott: h mennyire szerelmes belém, életem végéig velem akar lenni... Én ezt elhittem. Elhittem, h valakinek így vagyok jó ahogy vgayok. Miután elhagyott egyik napról a másikra, akkor minden összedőlt bennem ,minden dolog amit mondott rólam megkérdőjeleződött és hazugságnak tituláltam, mert ha így lett volna akkor nem megy el...?
2016. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, mit mondasz. Én sem tudok bízni, mert azt érzem, hogy ez az elhagyósdi minden férfiban benne van.

Nekem is van azóta új párom, aki azt mondja, nagyon szeret és állandóan bókol. Más férfiaktól is pozitív visszajelzéseket kapok. De én ezekkel nem tudok foglalkozni. Nekem magammal van bajom.

Nem akarom ezt érezni, hogy valaki jobb volt nálam, és el tudta venni azt, akit szerettem. És nem is értem, miben volt jobb.

2016. jún. 23. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár engem nem megcsalt a párom, "csak" a hátam mögött épített ki nagyon bizalmas kapcsolatot az exével, aki persze fűt-fát mondott rólam, miközben nem is ismer.

Lényeg, hogy a bizalom tönkrement, a nőt mondjuk úgy, hogy nem kedvelem és miután ez történt, teljesen megszállott lettem. Folyton a profilját lestem, nyomoztam, én is összehasonlítgattam magam vele és teljesen ugyanez a szitu, mint nálad: én sokkal szebb vagyok annál a nőnél, szebb az alakom, az arcom, jobb a stílusom, jobb a munkám, de mindez hiába, folyton úgy éreztem, hogy biztosan van benne valami, ami bennem nincs, tud valamit, amit én nem és ez bosszantott.


Azonban szerintem ez sajátosan női dolog. A férfiak nem hasonlítgatnak egymáshoz nőket, sokkal egyszerűbben működik az agyuk. Én ezt próbálom szem előtt tartani, no meg tudatosan vizsgálom a gondolataimat, az érzéseimet és igyekszem józan ésszel a helyes mederbe terelni őket.


A társaság, a zene, a hobbik jók tesznek ilyenkor. A legfontosabb, hogy te érezd jól magad a bőrödben és még ha nehéz is, próbáld meg magasról lesz*rni! Ezt az attitűdöt felvéve, sokkal könnyebb és egy idő után már a részeddé fog válni.


Az önbizalmadat szerintem úgy a legegyszerűbb visszaszerezni, ha úgy viselkedsz magaddal, ahogy szeretnéd, hogy másik is viselkedjenek veled. Tiszteld magad, csinálj dolgokat, amik boldoggá tesznek, amikben sikeres vagy, nézz szembe az élet kisebb-nagyobb akadályaival és ne hagyd magad kihasználni, vedd észre a jeleket.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2016. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon sokat!

"A férfiak nem hasonlítgatnak egymáshoz nőket, sokkal egyszerűbben működik az agyuk."

Ez a kulcsmondat, amitől most sokkal jobb kedvem lett! És milyen igaz, eszembe se jutott eddig. De a többi tanácsodat is köszönöm. :)

2016. jún. 23. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!:-))Én is jártam ebben a cipőben..És nem azért,hogy dicsekedjem ilyennel,de sokkal szebb vagy az ex párjánál! No meg a gondolat világa is.Másként értékeli az embereket.31/N
2016. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm egyszer, akivel nagyon jól megvoltam, nem voltam szerelmes, de nagyon jó vplt vele lenni. Ő viszont előttem sokat csalódott, mondta is, hogy nem tudja egyszerűen befogadni azt, hogy nőként bánok vele és mindent megadok neki. Vége is lett, mert nehéz ebből kijönnie egy nőnek. Ha elveszted a bizalmat a férfiak felé, akkor annak annyi, abból nagyon nehéz kikerülni, újra bízni. Remélem nektek sikerül ez és nem mentek szét emiatt, próbáld meg újra a bizalmad felé felépíteni, főleg, ha mindent megtesz ő is ennek érdekében.
2016. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!