Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintem megcsal. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem megcsal. Hogyan tudom lebuktatni az élettársam?

Figyelt kérdés

Állandóan magánál hordja a telefonját, még a wc-re is, és amikor vidékre kényszerül a munkája miatt akkor sosem tudom elérni. Mikor rákérdezek, hogy miért akkor mindig valami átlátszó kifogással jön, hogy elhagyta, vagy lemerült vagy nincsen térereje.

Viszont amikor itthon van, akkor olyan mint mindig. Nem érzem, hogy bármi gond lenne, csak furi, hogy időnkét eltűnik. Szerintetek mit csináljak?



2016. jún. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Megadod neki amire vágyik? Kövesd,fogadj magán nyomozót,küldj utána egy ismerőst.
2016. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt az egyik fő kérdés, hogy mit dolgozik, a másik pedig, hogy hol. Azért térerősség sok helyen van már de tény, hogy én pl. egy távközlési szolgáltatónál vagyok és nekünk nagyon fontos a térerő mert online van a munkavégzés egy része, mégis vannak olyan területek azért jócskán ahova ha be kell menni dolgozni akkor fél nap térerősség nélkül. Ha elhagyta, hogy lett meg? Miért nem hívott vissza? Ha lemerült, miért nem hívott vissza? Miért nem vesz autós töltőt? Egy okos telefon is azért kibír minimum 4 órát folyamatosan bekapcsolt kijelzővel, használattal de van amelyik egy egész napot is.
2016. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom is viszi a telefonját a wcre, mivel olyankor szokott híreket olvasni rajta xD :D
2016. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Én is mindig magammal hordom a telefonom, és ennek ellenére sosem tudnak elérni, mert nem veszem fel, csak játszom rajta, meg olvasok.


Lehet közben meg is csalok valakit???

2016. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!