Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha van egy baráti házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy baráti házaspár ismerősünk, és a Férjem állandóan a feleségről dumál. Hogy ílyen okos olyan szép ezt is tudja. Jól érzem hogy szerelmes lehet belé?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak egy kis párcserét szeretne sztem.

Belemennél?

2016. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Minden jel szerint viszkethet a férjed szerszáma valóban, a nevezett hölgyre...De ez még nem jelenti automatikusan azt, hogy szerelmes is belé, bár éppen még ez is megeshet kétségtelenül...Szóval valami vaj egész biztosan van a férjed fején ezen téma kapcsán...
2016. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ja, és ha a férj annyira kívánja a baráti feleséget (sőt valami vaj is van a fején), ezt biztos a saját feleségének fogja a fenti formában a tudtára adni.


Nem képzelhető el, hogy egyszerűen csak elismeri az ismerőse érdemeit minden hátsó szándék nélkül?


Mit jelent az "állandóan" a feleségről dumál?

2016. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
3-as...Sok fajta férfi van...Van amelyik TITOKBAN kerülgetné a másik hölgyet, és van amelyik nem csinál problémát az ilyesmiböl...Valszeg a kérdező férje is ilyesmi alak lehet...(Ha annyira közömbös volna neki a másik nő, akkor NEM DÍCSÉRNÉ ÖRÖKÖSEN,ÉS FENNHANGON...)
2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Naponta téma Nála a csaj
2016. jún. 28. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondd neki közömbösen a következőt: "Akkor miért nem ugrasz át hozzá?"

Aztán emeld fel a szemöldöködet, és nézz rá kissé csodálkozó tekintettel. A reakciója többet elárulna a helyzetől.

Szerintem nem közömbös neki a nő ezek alapján, de hogy történt-e bármi, azt ebből a leírásból még nem lehet eldönteni.

Tegyél egy próbát, majd írd meg nekünk, hogy mit reagált és milyen fejet vágott hozzá! :)

2016. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
100%
6-os...Szerintem még nemigen történhetett köztük semmi, mert ha történt volna, akkor már NAGYON LAPÍTANA A FÉRJ, nem pedig fennhangon dícsérné a másik hölgyet...A kérdező álltal leírt szitu szerintem még csak a "tapogatózási fázis"...
2016. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak annyit kérdezz meg tőle, hogy miért őt magasztalja helyetted...?
2016. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok: De azért tesztelheti is egy kicsit. Mert mondani egy nyílt kérdésre azt mond, amit akar.
2016. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy kicsit off kérdé, de melyik volna számodra a gond és melyiket fogadnád még el amúgy:

A - Megdugná a nőt, de semmi sem történt

B - Meg is dugta a nőt

C - Téged nem akar már

D - Csak érzelmet táplál iránta, de sose csalna meg téged

E - Esetleg az a nő valóban jobb nálad

2016. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!