Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki a viberen kikapcsolja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a viberen kikapcsolja, hogy mikor elérhető, az az ember takargat valamit?

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak le akar rázni valakit.
2016. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Amiota letöltöttem, az van beallitva. Az összes többi hasonlon is, amin lehet. Rengeteget vagyok uton, van, hogy autoban egy lampanal ra tudok pillantani, de nem szeretnem, hogy a masik gyors reakciot varjon. Amikor eppen edzek, sem szeretnem, hogy zavarjanak, van, hogy ilyenkor repülöüzemmodba teszem.


Ha erre barki gyanakszik, sajnalom, de senki kedveert nem fogom magam kiszolgaltatni a sajat mobilomnak es az allando elerhetösegnek.

2016. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Most őszintén: mi a fszomért kell mindig mindent túlkombinálni? Ha valaki nem elérhető a nap 24 órájában, akkor már azonnal szemét állat lesz? Vagy netán gondoljuk gonosz terroristának, aki bujkál? Nektek tényleg ennyi időtök van, hogy ha nincs problémátok, akkor kreáltok magatoknak?
2016. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Komolyan mondod? ***** válasza:
84%

Ezek szerint én már minimum két éve takargatok valamit...:D


(Volt már olyan férfi, aki megkért, hogy állítsam vissza, mert látni szeretné, hogy mikor vagyok elérhető és mikor nem. Persze ellenőrzés céljából, ezt ő maga be is vallotta.)


Egy-két ember túlkomplikálja az életet!

2016. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem, csak nem szeretné, hogy állandóan zaklassák.

Én is mindig, mindenemen kikapcsolom. Sokszor nincs hangulatom kommunikálni senkivel, csak szétnézek, hát-ha van valami üzim.

2016. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak jelent neki valamit az a szó, hogy privacy
2016. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!