Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek higgyek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki, amikor azt mondja, hogy csak barát neki a lány? Én nem hiszek a fiú-lány közötti barátságban. Haverságban igen, de, hogy hosszú távon nagy barátok legyenek anélkül, hogy az egyik ne akarjon többet, mint a másik, abban nem.

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy, ő elmondása szerint, barátja, aki lány. Úgy ismerkedtek meg, hogy a legjobb barátjának volt a barátnője, de az ő szakításuk után tartották a kapcsolatot, olyannyira, hogy a szakításokat is együtt vészelték át, beszélték meg. Többször mikor rákérdeztem, hogy gondolt-e már vele többre, arra hivatkozott, hogy a legjobb barátjának az exe, így nem. De félek, hogy csak ez választja el őket egymástól. Mostanság egyre többet találkoznak 10-15 percekre is akár, volt, hogy két este is együtt iszogattak..a haveri programokba rendszerint hívja a lányt. Egymásnak nem vagyunk tabuk, ugyanis volt, hogy hármasban is csináltuk programot. Attól félek, hogy, amikor kibukok a féltékenység miatt, hogy kicsit sok lesz már belőle, ezzel a karjaiba kergetem...mert, míg én "hárpiáskodok", ő lesz addig a tökéletes, mert ő nem olyan stb...Beszéltem már barátommal erről többször is, de ragaszkodik ahhoz, hogy ők csak barátok. Viszont nagyon is félek attól, hogy ez többé forrja ki egyszer magát. Szerintetek létezhet egy ilyen kapcsolat semmi hátsó gondolatok nélkül? A barátomban 100%osan megbízok, de a lányban egyáltalán nem. Szerintetek magamban kellene forrnom, és nem elriasztani a féltékenységemmel a barátomat ( jelzem, nem beteges, ez még az egészséges kategóriába tartozik), vagy ragaszkodjak ahhoz, hogy igenis legyen tekintettel rám, és ne találkozgasson a lánnyal gyakran, esetlegesen nélkülem. (Félek ezzel csak azt érném el, hogy a hátam mögött találkozgat vele, vagyis nem szól róla..) Válaszotokat előre is köszi! 23L (barátom 24F)

2016. júl. 4. 07:23
 1/7 omba ***** válasza:
68%
"A barátomban 100%osan megbízok," - hát akkor mi a para?
2016. júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Mindig több fiú barátom volt, mint lány.

Van, akit 14 éve ismerek. Bármikor odaadnàm neki a fél vesém. De sosem volt több (kevesebb?) mint barát. Nem is lesz.


A férjemmel is tisztáztam, hogy ezzel az erővel én is féltékenykedhetek, ha a húgaival találkozik.... Kb. ugyanaz a kapcsolat, csak nem ugyanazok a szüleink.



35/n

2016. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha együtt vészeltek át szakításokat, akkor ott erősebb kötelék van...valószínűleg el sem tudnád tőle szakítani, de ettől még nem biztos, hogy bármelyikük többet akarna, mint barátság...nehéz időkben egymás támaszai voltak, ha annyira akart volna, akkor vele lenne együtt és nem veled...

nekem is van olyan lány barátom aki sokat segített amikor magam alatt voltam, testvérként szeretjük egymást, mindig feltud vidítani, de nincs köztünk több mint barátság...szerintem itt is erről van szó...


23F

2016. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Működhet csak barátság, ha nem esetei egymásnak.
2016. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy barátként jól kijönnek még nem jelent vonzalmat, nekem is van nagyon jó fiú barátom akivel semmi pénzért még csak nem is smárolnék már nagyon durván NEM az esetem.

Barátomnak is vannak csaj ismerősei, egyikkel kiskoruk óta ismerik egymást, ha ismerem a csajt és kedvelem is akkor nyugodtan, az zavarna ha egy olyan csajjal találkozgatna akit életemben nem láttam, de így hogy gyakorlatilag közös ismerős így minden további nélkül, bár ő önszántából is el szokott hívni velük mert jóban vagyunk a lánnyal, már ő szokta kérni hogy menjek én is.

2016. júl. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj én ebben nem hiszek! Saját tapasztalat, saját vélemény! 15 évig volt egy fiú barátom, aztán bevallotta, hogy évek óta szeret, bármit megtenne nekem, hogy elhagyjam az akkori barátomat. Aztán volt egy másik eset, amikor én voltam a "csak barát". A feleség hasonlóan reagált. Később durvult a helyzet, utánunk járkált és egyre féltékenyebb volt. A férjének elege is lett ebből. (Náluk a féltékenykedés már előttem is baj volt, de akkor már elviselhetetlen volt a felesége "ragaszkodása"). Szóval igen, ezzel csak erősítette benne azt, amit én már akkor nagyon is érzetem, de nem vallottam be neki. Aztán együtt jártunk, de végül szakítás lett. Nem bántam meg és egy dolog kiderült számomra: egy hisztis, féltékeny barátnő/feleség a legnagyobb segítség a másik nőnek. Szerintem nincs is olyan, hogy egészséges féltékenység. Vagy bízol bene és hiszel neki, vagy féltékeny vagy. Ez nagyon egyszerű!

Az én tanácsom: ne legyél féltékeny, vagy legalábbis ne látszódjon rajtad! Ezzel sokat árthatsz a kapcsolatodnak!

A kapcsolatának pedig azzal a nővel véget kellene vetni. Ha az a nő úgy dönt, hogy többet akar, aszerint ahogy írtad- a kapcsolatuk stabilitására gondolok-, neked nagyon nehéz dolgod lenne.

2016. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen rossz, ha egy 24 éves pasi lány barátot tart. Ebben a korban már illene tudni, hogy a nők evolúciós okokból nem tudnak igazi barátok lenni. Nem rosszból mondom ezt, hiszen szeretem és tisztelem a nőket. Ezer dolog van, amiben sokkalta különbek nálunk. De barátságra, igazi barátságra csak férfiak képesek.
2016. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!