Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátnőm előttem 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm előttem 4 hónappal még meztelen képeket küldött magáról idegeneknek az megcsalás?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy a barátnőmmel már együtt vagyunk egy éve, de ma derült fény egyes dolgaira. Ma megnéztem a gyakorikérdések üzeneteit és láttam, hogy ismeretlenekkel beszélt szexuális dolgokról(sexchat) és elég durván. Ez még csak a kisebb gond lenne, de négy öt elküldött üzenetében csatolt magáról meztelen fotókat, persze az arca nem látszik, de ezek olyan képek amilyet még nekem sem küld... Enyhén meglepödtem, előttem elvileg nem volt szexuális élete tehát igen én vettem el a szűzességét. Rákérdeztem burkoltan, hogy volt e bármi bárkivel akár egy ismeretlennel való forró beszélgetés, de tagadja! Nekem azóta hányingerem van olyan rosszúl érzem magam és tökre azt érzem hogy félreismertem. Minden percben feljönnek azok a szövegek a fejemben amot írt a fiúknak és a képek amiket küldött magáról nekik... Ez elött történt négy hónappal. Ti ezek után mit csinálnátok! Kérlek titeket adjatok tanácsokat, mert én nagyon rosszul érzem most emiatt magam, még mimdog nem emésztettem meg hogy képes volt magáról meztelen fotókat küldeni vadidegennek, még ha csak névtelenül is. Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak vele? Nem fogja elmondani akármennyire is kérem hogy legyen őszinte hozzám. Én meg nem akarom elmondani neki hogy láttam a gyakorikérdéses üzeneteit... Mi legyen? Kérlek segítsetek!
2016. júl. 5. 21:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Kezdésnek mutasd meg neki....mond meg hogy láttad....és beszélj vele.
2016. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez durva... vagy lehet, hogy túlspilázod.

Mutasd meg a képeket és megmondom.

2016. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
*mielött összejöttünk volna az elött történt négy hónappal, de már egy éve együtt vagyunk!
2016. júl. 5. 22:01
 4/22 anonim ***** válasza:

Mivel képtelen vagy értelmesen fogalmazni...


Mióta jártok?

Mikor küldte a képeket?


2 db dátumot kérek.

2016. júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2015.04. hóban küldte a képeket, 2015.augusztusában jöttünk össze!
2016. júl. 5. 22:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne megcsalás ha nem is voltatok együtt?
2016. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Látom már te is észrevetted, hogy hülye vagy!


1.) ne olvasgasd a másoknak szánt leveleit!

2.) qrvára ne olvasgasd a másoknak szánt leveleit!

3.) szakadj le a leveleiről.

4.) hogy a phaszomba lehetne ez megcsalás, áruld már ezt nekem édes fiam!

2016. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
nem megcsalás, mert nem voltatok együtt lol, de attól még egy ribi lol
2016. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 opened paradise ***** válasza:
100%
Nekem az oviban volt is másik barátnőm,de szerintem nem tekintené a barátnőm megcsalásnak...
2016. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ez elött történt négy hónappal."

Aztán írod..."2015.04. hóban küldte a képeket"

2016. júl. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!