Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan nő, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit a párja a saját nemével csalt meg?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltál rá?

Számodra ez rosszabb, vagy épp enyhítőbb körülmény lenne, mintha nővel tette volna?



2016. júl. 5. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem nővel csaltak meg, ez is épp elég volt.Csodálkoztam volna,ha férfival, mert utálja a melegeket...


De ha férfival tette volna, valószínűleg a pszichiátrián kezeltek volna utána...Egy világ dúlt volna össze bennem,ha ez kiderül, hogy ennyire átvágott,(és) a saját nemét szereti...

Miért, veled ez történt?

2016. júl. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem is egy ilyen van... Szerencsére engem (tudomásom szerint) nem csalt meg senki senkivel... De elég borzasztó lehet .
2016. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerosom apja 22 ev hazassag es 3 gyerek utan jelentette be a felesegenek, h meleg es valni akar. A no a mai napig nem tudta feldolgozni, pedig mar evekkel ezelott elvaltak. A foszer azota egy kb 27 eves sraccal el egyutt, aki leginkabb a penzeert van vele.
2016. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben. Viszont régebben ismertem egy meleg srácot, de ő sokáig vívódott ezzel az identitással, és korábban barátnői is voltak, mielőtt tisztába tette magában az érzéseit. Véletlenül kiderült, hogy az egyik volt barátnőjét ismertem akkoriban egy közösségből, és nagyon kért, hogy ne mondjam el neki, nem szerette volna, ha a volt barátnői számára ez kiderül. Tudtommal megcsalás nem volt, de így sem akarta, hogy azok a lányok megtudják, hogy átpártolt a pasikhoz.


Nos, az én szemszögemből, a megcsalás megcsalás, akár ellenkező neművel, akár azonos neművel történik. Mindkét esetben ajtót nyitok a másik félnek. Ez már önmagában az őszinteség hiánya. Az meg, hogy meddig képes hazudni és fenntartani a látszatot, különböző fokozatokat eredményez. Jobb, ha azonnal, illetve az elején lebukik ezzel valaki, mint hogy évekig vagy évtizedekig húzza. Ha egy 20 éves házasság esetén derülne ki, nyilván sokkal nagyobb trauma, mint egy kapcsolat legelején.

2016. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jobban viselném, de ugyanúgy szakítanék, mert a megcsalás az megcsalás.
2016. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is jobban viselnem ha a baratom egy pasival csalna meg. Ha bejelentene hogy meleg, es a sracot szeretne, elfogadnam. Persze fajna, de jobban fajna ha egy masik novel csalna meg, mert akkor magamban is keresnem a hibat.
2016. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!