Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Ha a párotok biszex, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a párotok biszex, és lányokkal fekszik le időnként, azt mennyiben tekintitek megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan ha férfiakkal csalna meg az elfogadhatatlan és nem tolerálnám, de azt megértem hogy biszexként nem tudom minden igényét kielégíteni és szüksége van lányokkal is lefeküdni. Ti hogy látjátok ezt?
2016. júl. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Én annak tekinteném. Tán nem a farkam miatt van velem, hanem az érzelmi kötődés miatt, nem? Ha meg annyira kötődik hozzám érzelmileg, akkor miről is beszélünk?


Persze megbeszélés kérdése, lehet, hogy van olyan nő, aki értelmesen elmagyarázná nekem, hogy miért van szüksége egy nőre szexuális értelemben, ha ugyan én fiú vagyok, de jó a szex velem is...


Meg kell egyezni. Aztán még egy jó hármas is összejöhet, HA az egyik felet sem zavarja.

2016. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a biszex nem azt jelenti, hogy muszáj neki félrekúrnia, hanem azt jelenti, hogy szexuálisan ér érzelmileg mindkét nemhez tud vonzódni.


ettől a félrekúrás még félrekúrás, és nem létezik olyan, hogy "nem tudod minden igényét kielégíteni", mivel a minden igénye egy normális párkapcsolat kielégítő szexualitással, nem pedig konkréten a farok vagy a punci

2016. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tekinteném annak ha előtte azért szól vagy valami...

Bár szivesebben nézném végig a dolgot de azért az egy kissé irreális lenen szerintem. Viszont ha tudok róla, hogy vannak ilyen gondolatai és alakulgat is valami akkor nem zavarna csak szóljon tényleg. Sőt, ha elmondaná, hogy másik fiúval is akarna valamit vagy hármas vagy ilyesmi és normálisan meg tudjuk beszélni akkor még az is előfordulhat, hogy elfogadnám a dolgot. A szex egy bizonyos szinten játék. Ha ésszel és felelősséggel csinálják. Másik részben viszont érzelmek kifejezése is lehet. Ismerek párokat ahol nagyon sok minden belefér mégis évek óta együtt vannak. A szerelem és a szeretet nem egyenlő a szex-el. Én nem várom el senkitől, hogy egész életében csak egy férfival legyen. De tudjunk megbeszélni mindent. Nálam az érzelmek és az őszinteség sokkal magasabb szinten vannak.

2016. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a párom biszex, akkor nem lenne a párom.


amúgy meg ugyanolyan megcsalás.

2016. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Forditsuk meg a dolgot...Te csinalod ugyanezt. O maradna?

Nem mindegy milyen szinten buzerans? Homoszexualitasrol van szo. Allitolag "betegseg". Lehet. Viszont a szexualitasunk az agyban van igaz? Kovetkezes keppen agy beteg.

A tobbit innen rad bizom....

2016. júl. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!