Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek engem is megcsalna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem is megcsalna?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, minden szuper... viszont a múltja eléggé felzaklat.. volt előttem egy komolyabb kapcsolata és megcsalta... azt állította a sok veszekedéstől kiábrándult belőle és elmondása szerint nem szerette már akkor, szakított vele egy párszor a sok konfliktus miatt, de a lány visszasírta magát később egy másik lánnyal találkozgatott, le is feküdtek.. majd ez kitudódott és ezt le is tagadta a barátnőjének... aki kis naivan még futott ezek után is utána... de végül szakítottak.. ezt ő mesélte el nekem. Elmondása szerint engem úgy szeret, mint előttem senki mást meg amúgy tényleg megvagyunk... de félek, hogy velem is megtenné, hiszen kutyából nem lesz szalonna.. de nem akarom a múltja miatt elítélni
2016. júl. 14. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Aki egyszer megcsalt valakit, az mindenkivel meg fogja tenni. Foleg az alapjan amivel megmagyarazta, meg mindig nem fogta fel hogy az o felelossege hogy hova dugja farkat, nem a baratnoje viselkedesetol fugg.


Ha azt mondta volna hogy elszurta, de tanult belole akkor lenne ra remeny. Igy valoszinuleg egy gerinctelen fereg aki jol szineszkedik.

2016. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fura lenne emiatt szakítani vele úgy érzem, mert megszerettem és én úgy érzem engem soha nem csalna meg... mégis nagyon zavar és nem tudom mi tévő legyek
2016. júl. 14. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Van egy rossz hírem, pont azt teszed. Elítéled. Vagy ha úgy jobban tetszik, már most nem bízol meg benne 100%-osan.


Tedd fel magadban a kérdést, mit reagálnál ha egy nő rámosolyogna az utcán, ő meg visszamosolyogna... egyből az ugrana be h megcsalhat vele, mert neki szimpi a csaj; vagy az h a barátom nemcsak nekem tetszik

2016. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem kényszerítette, hogy megcsalja az előző barátnőjét. Volt választása, hogy elhagyja.

Most ha összekaptok valamin, akkor rohan is máshoz?

Persze, nincs kőbe vésve, ha egyszer megtette újból megfogja, de nem vennék rá mérget. Remélem veled nem teszi meg :)

2016. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Jajjjmaaaar, ilyet komolyan csak baromi szuklatokoru emberek felteteleznek. Minden emberbol mast hoz ki egy masik ember, tehat nincs az, hogy valaki zsinorban MINDEN partneret megcsalja, olyan viszont van, hogy az e,berek ezt eltulozzak es egymegcsalast haromnak szamitanak.


A lenyeg az, h a vilag leghusegesebb embere is elcsabulhat es a vilag leghutlenebb embere is lehet huseges, ha valakit igazan szeret. Ezen agyalni tini kategoria, nem lehet kiaszamitani. Ha megvagytok es minden oke akkor na parazz erre ra, ha meg nem birod es ragorcsolsz akkor inkabb hagyd el hadd talaljon egy ertelmes felnottet.

2016. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Ha egyszer megtette, megteheti máskor is.

A saját füleddel hallottad, hogy kimagyarázta magát és hárított, ő nem volt bűnös, csak a másik fél.

Ne legyenek illúzióid, veled is megteheti!

2016. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem feltétlen. Friss is ez a kapcsolat, nagy a szerelem, mint írtad,így ezek alapján nem hiszem. Az jó pont, hogy elmesélte és nem fényezte magát, hanem bevallotta a dolgokat, pedig megtehette volna, hogy hazudik! Ez jó jel. Szerintem igazából hülyeség egy múltbéli botlás miatt valakit megbélyegezni. Ezek alapján aki egyszer hazudott, mindig hazudni fog? Aki gyerekkorában elcsórt egy csoki, világéletében lopni fog? Nem minden fekete és fehér. Hallgass a megérzésedre. A megérzés nem egyelő az előítélettel, csak szólok! 22N
2016. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha egyszer megtette akkor megtenné veled is. Persze nem akkor mikor minden szép és jó, hanem mikor jönnek a gondok.

Én is ilyen vagyok, mikor érzem hogy vége van, de nem enged el a másik, akkor keresek mást. Persze a kapcsolat alatt rá se nézek senki másra és a gondokat mindig megpróbálom először megoldani. De van az a szint, amikor már nem sikerült semmi és nincs semmi megoldási ötletem. Ha borul a kapcsolat akkor én is menekülőre fogom.

L

2016. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából én látom, hogy néz rám... érzem, hogy szeret és egyetlen egy panaszom nem lehet.. voltak már kisebb veszekedések, de ó hát megtudtuk beszélni :) én azt érzem ez most más, mint a korábbi kapcsolataim és annyira rossz, hogy ilyen a múltja, úgy sajnáltam szegény lányt.. de még az anyukája is azt mondta, hogy nem illettek össze és a fia nem volt vele boldog... egyébként nagyon jóban voltak és még az anyukáját is zaklatta azzal, hogy hozza őket össze újra stb.. én annyira nem vagyok vele, de elbeszélgetünk és mondták a barátai, hogy kedvel engem meg örül neki, hogy a fia végre boldog meg azt ecseteli mindig, hogy nagyon összeillünk. De akkor is félek, hogy csalódok amit korábban is leírtam..
2016. júl. 14. 18:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Most feleslegesen agyalsz. Majd ha lesznek problémák akkor kezdhetsz félni.
2016. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!