Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudom, hogy megcsalt-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taxb97 kérdése:

Nem tudom, hogy megcsalt-e a barátnőm szerintem igen ő azt mondja nem, de engem valami mégis bánt belülről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy kb egy éve vagyok együtt a mostani barátnőmmel eleinte amikor megismertem igyekeztem mindenben, kedves voltam vele, amiben tudtam segítettem, elvittem ide-oda sok mindent csináltunk, stb... Mindegy nagy volt a szerelem, de azért próbáltunk a földön maradni, hogy ne teljesen vesszen el a fejünk a másik iránt. Úgy indult az egész hogy számomra tökéletes volt aztán tavaly nyáron közölte a barátnőm, hogy jön egy olasz csávó (akiről később elmondta, hogy kavartak már régebben csak akkor valamiért nem jött össze!) Mindegy a lényeg a lényeg, hogy a legjobb barátnőjével meg ezzel az olasz csávóval elmentek egy hosszú hétvégére hármasban. Előtte közölte velem a barátnőm, hogy neki egyébként tetszik az olasz meg viszont is erre én természetesen aggódva megkérdeztem, hogy remélem majd közli vele, hogy vagyok én. Erre azt a választ kaptam, hogy nem azért jön ide a csávó, hogy párkapcsolatokról beszéljenek, azt hittem hogy meneten hanyatvágódok. Elmentek és én teljesen kész voltam és a mai napig harcol bennem az hogy megcsalt és az is hogy nem. Nem tudom higgyek-e neki, mert a mai napig írogat neki, de hogy ők csak barátok és ez engem nagyon bánt, de közben szeretem. Nem tudom mit tegyek?
2016. máj. 3. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Tetszik neki es nem is titkolja. Raadasul elmentek hetvegezni egyutt. Szerintem nem alaptalan. A baratnod hulye is, mar ne haragudj. Te miert nem mentel veluk? Eleg fura kapcsolat.


26N

2016. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es emellett nem tisztel es kicsit se szeret
2016. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
Ez tényleg szerelem...
2016. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...dobd ki a csajt mihamarabb ha jót akarsz magadnak a jövőben!

Ne vakítson már el ennyire a szerelem,a barátnőd nagyon nagy valószínűséggel megcsalt téged,sőt..igazából biztos lehetsz benne mert azok alapján amit leírtál,nekem úgy tűnik hogy nem szerelemből van veled hanem hogy legyen valakije vagy tudom is én.

Ha szeretne,nem ilyen idióta válaszokat adott volna,és nem taglalta volna hogy kavartak meg hogy tetszik neki a csávó stb.

Jobb lesz ha véget vetsz ennek,mielőtt nagyobb pofára esés nem lesz a vége.

2016. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nekem, hogy csak részedről volt ez olyan nagy szerelem, részéről nem igazán, másképp ilyet nem tett volna. Mondjuk ha barátnőm ilyen lépést tervezgetne, akkor mondanám neki, hogy akár együtt is maradhat a fickóval (akár Olaszországba is elmehet), még akkor is ha belegebednék...
2016. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát ez undorító. Én ott kibdobtam volna, amikor bejelentette, hogy elmegy.
2016. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én akkor raktam volna ki a szűrét, amint beközölte, hogy ők elmennek hármasban hétvégézni az olasz csávóval, aki nem mellesleg tetszik is neki, amit egyáltalán nem próbál leplezni és hát anno még kavartak is. Nem is tudom, hogy képzelte. Helyedben eltessékelném az olasz csávójához.


22L

2016. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó tudom igazatok van, de eltelt egy év és most hogyan közöljem vele, hogy szakítok(tudom most mindenki azt fogja mondani, hogy miért nem akkor tettem, de akkor még akartam neki hinni és nem tudhattam, hogy utána is irogatni fognak egymásnak), higgyétek el ha megtehetném egyből szakítanék vele, de nem akarok vesztesen kijönni ebből. Mert szerintem az gáz ha most azért szakítok vele ami egy éve volt nem?
2016. máj. 4. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán az nem volt gáz ahogy ő bánt veled?
2016. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vesztes vagy az már tény, de ha tovább velemaradsz mégnagyobb vesztes leszel,csak az idődet pazarolod vele. Jobb később meglépni mint soha.
2016. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!