Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés hogy csak a szeretője vagy?

Figyelt kérdés
Működhet hosszútávon?

2016. júl. 17. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom attol fugg a masik fel mire is vagyik. Pl. ha o sem fuggetlen akkor igen. De sztem hosszabbtavon valaki erezelmileg belefog bonyolodni ...
2016. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Két égig voltam egy .34 éves nővel titokban.


23/F

2016. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, hogy ha már az elején lefektettek bizonyos dolgokat vagy sem. Mi bele szerettünk egymásba...

Férfiként mondom, hogy érzelmileg baromi nagy kötődést tud kiváltani, legalábbis belőlem.

2016. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig működött a csak szex. Aztán jöttek az érzelmek, nálam is, nála is.
2016. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem működhet.Egyik biztosan sérülni fog,és az általában a szerető.
2016. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működhet, mert az egyik fél garantáltan beleszeret a másikba, esetenként a másik fél is. Az elején jó egy ideig, demindneképp sértődés és fájdalom lesz belőle.
2016. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy szóval: sz__ar
2016. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nalam nem mukodott. Elejetol rossz erzes volt. Pedig probaltam maskepp felfogni.
2016. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem tudtam, nem így indult.


fokozatosan derült ki, hogy az exéhez is visszajár, és mellette még amit össze tud hozni.

2016. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz es a legtobben azert csinaljuk/tuk mert a felmegoldas is tobb belole mint a semmi.Ekozben ott a buntudat a parja/csaladja miatt,az orokos varakozas es a tudat h nem kellesz elegge.Hosszu tavon ronccsa tesz. Es ami meg nagyobb tanulsag h bmennyire is jo,az ezt koveto felvallalt szerelem es parkapcsolat egy masik emberrel ezerszer jobb.Amikor valakinek a szive csak veled van tele,amikor a szerelmetek nem bun es amikor valaki buszken vallal h te vagy a parja.0-24ben.
2016. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!