Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen érzés találkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés találkozni egy megcsalás után azzal, akivel megcsaltátok a párotok, ha a megcsalás után nem szakítottatok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem ilyenben nem volt részem, mert soha nem csaltam meg egy barátomat sem, de belegondolni abba, amit leírtál.. Elég kellemetlen és kínos lehet, vagy ha épp nagyon jó volt, akkor meg felkavaró visszagondolni a dologra.
2016. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem szakítottatok, akkor együtt vagytok elvileg a szeretővel,nem?

Akit megcsaltál,Annak milyen érzés lehet találkozni a vetélytársával,arra nem gondolsz, szerintem sokkal rosszabb,ne tudd meg soha...

2016. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem. Az eredeti pár együtt maradt. És egyszeri megcsalásról beszélünk, nem szeretői státuszról.
2016. márc. 5. 13:55
 4/10 anonim ***** válasza:
A megcsalt fél tud róla?
2016. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tud róla.
2016. márc. 5. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Remélem szar. És meg is érdemlitek. Ez a minimum, amiért ilyen férgek voltatok.
2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom elég égő és kínos lehet..

Csak nehogy a párod ráérezzen, és ő is félredugjon.;)

Mert gondolom ő sem épp egy boldog,teljes kapcsolatban lehet veled, ha te is már félrementél, remélem az ő fejében is megfordul a dolog és másba botlik majd bele.

2016. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kunci77 válasza:
Személyes tapasztalatom nincs de elég kínos lehet
2016. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztem szuper. Senki nem halt bele. Mivel nagyon jó volt az összessel.Gyönyörű emlékek. Volt vagy 50.
2016. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elég jó, főleg ha megint azért találkoztok.....
2016. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!