Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » El akarom mondani az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom mondani az exemnek azokat a dolgokat amikkel megbántott. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem a napokban történt a dolog, de még most sem dolgoztam fel.

Tulajdonképpen csak lelépett. Nem nagyon beszéltünk arról, hogy miért. Vagyis mondott valamit, de nekem ez nem elég.

Hiányzik az hogy átbeszéljük. Hogy elmondjam, nekem "ez" meg "ez" fájt, és mikor ott volt "az" a gond, akkor miért nem megoldani akarod, miért keresel inkább mást? Ilyeneket.


Facebookról tiltott. Felhívni nem akarom, mert elsírnám magam. Sms elég rövid ehhez. Akkor hogy?

Tudom, szánalmas, de valami kell nekem, mert úgy érzem nem tudom feldolgozni.

Nagyon gáz, amit akarok??



2016. júl. 18. 15:07
1 2 3
 1/21 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Mert ha elmondod neki, akkor mi lesz? Szerinted érdekli? Letiltott, meg otthagyott. Pont lesz-rja, mit akarsz neki mondani. Ha érdekelte volna, nem szó nélkül lépett volna le. Ha neked segítene kiadni magadból, akkor panaszold el egy barátodnak vagy terapeutának, de ne foglalkozz az exeddel, ő sem foglalkozik veled.
2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hidd el nem lesz jobb, sőt
2016. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki e-mailt, ha mindenképp el akarod neki mondani. Ugyanakkor ha már régi ügyről van szó, akkor tényleg nem biztos, hogy célszerű a dolog. Érdekelni jó eséllyel nem fogja. Max csodálkozik, hogy még mindig itt tartasz.


Estem bele én is ugyanebbe a hibába, és utána úgy éreztem, csak rúgott belém még egyet. Jobban nem éreztem magam tőle. Szóval ha meg tudod állni, akkor inkább ne!

2016. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges. Le is tiltott, hagyd békén. Inkább beszéld ki barátnőiddel, vagy írd le egy lapra, aztán égesd el. De mást zaklatni, nagyon helytelen, még ha te ezt nem is érzékeled annak.
2016. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Hidd el nem lesz jobb, sőt... ha nem fog rá választ adni, akkor rosszabb lesz! Sokkal jobban fog téged gyötörni, h ennyire sem vagy neki fontos, h válaszoljon!

Én is voltam ilyen helyzetben mint te, h legszívesebben leírtam volna neki mindent amit gondolok, ami fájt, amivel megbántott! De minek? Nem válaszolt volna és az mégjobban elkeserített volna... Nem éri meg! Esetleg vezess a gépeden naplót! Írj abba le mindent, minden gondolatodat!

2016. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg úgy érzed, hogy neked ez kell a feldolgozáshoz, akkor egyszerűen írd meg neki ezt, és kérd a segítségét. Mondjuk e-mailben. Írd meg, hogy nem vádolni akarod, nem veszekedni vagy újra összejönni vele, egyszerűen le akarod ezt zárni magadban és ehhez a segítségét kéred. Még ha esetleg fáj is, amit mondani fog.

Szerintem működhet.

2016. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Noren1989 ***** válasza:
0%

Hogy meghallgatja, arra is kb 5% az esély. Szánalmas vagy igy ez az egyben.


26/F

2016. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Fölösleges, tudja magától, hogy megbántott. Lépj tovább, semmi értelme futni utána. Nyilván már eleget hisztiztél neki, nem véletlenül tiltott le a fb-on sem. A ti kapcsolatotok már el lett bsszarintva, nem fog megjavulni soha. A múlt helyett foglalkozz a jelennel és a jövővel.
2016. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked hiába lenne jó, ha őt nem érdekli....hagyd a francba.Lépj tovább.
2016. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ugyanmár! Neki sem lenne jó. Olyasmit szeretne, amit nem lehet: visszakapni a pasit, aki a háta közepére kívánja, és már másik nővel van.
2016. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!