Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor félrelépsz valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor félrelépsz valakivel, őszintén el szoktad mondani az illetőnek, hogy kapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
Vagy egy darabig titokban tartod?
2016. márc. 27. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem szoktam félrelépni. Ha félrelépnék, akkor nyilvánvalóan elmondanám. Mi értelme lenne két embert is hülyére venni?

A párodat racionális szempontból még megértem, hogy hülyére veszed, mert nem szeretnél kilépni valamilyen okból a kapcsolatból. - Viszont egy ismeretlennek mi értelme hazudni?

2016. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Csak úgy lépek félre, hogy tudja az illető, ezért jön össze olyan ritkán csak... 39/F

Legalább az a fél tudja akivel megteszem...

2016. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Valtozo.
2016. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:
Nem is értem a kérdést... volt már ilyen dolog az életemben, de hát nem az utcán szembejövő partnerrel. Ismertük egymást, meg a családi állapotunkat is.... ki titkolt volna micsodát?
2016. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen. Kétfelé nehéz hazudni, plusz így kevésbé keltek a másik félben hiú ábrándokat, mert őt sem akarom megbántani. Ha ezt ő így bevállalja akkor ok.

Persze nem igazán szokásom ez, de (sajnos) volt már rá példa.

2016. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez nem szoktam hazudni,de nem mindenkit érdekel a háttér.
2016. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első találkozáskor elmondtam,hogy házas vagyok,de nem működik,már nincs köztünk testi kapcsolat,csak nehéz a mondat végére odatennünk azt a pontot.

Nem bírom a hazugságot...

2016. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!