Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mit kéne tennem? Kiakasztó! 20l

Figyelt kérdés
Házibuliban voltam, és sokan ott aludtunk házban. Mi egy-két lánnyal elvonultunk egy külön szobába aludni, ahol nem voltak fiúk, szóval mindannyian egy szál bugyiban aludtunk minden egyéb ruha nélkül, mert melegünk volt. Nem ittam sokat, de alapvetően nem vagyok szégyenlős a barátnőim előtt. Az ajtót nem lehetett kulccsal bezárni, de nem is gondoltuk, hogy bárki is bejönne a szobába, ha egyszer szimplán be van zárva az ajtó. Másik helyiségekben aludtak fiúk is, és egy srác, akit korábban nem ismertem, csak a buliban találkoztunk, de lekoptattam, mert van barátom, beosont a szobába, és konkrétan arra ébredtem, hogy hason fekszem, ő meg épp ráélvez a hátamra. Nagyon kiakadtam. Elmesélte, hogy fogadásból csinálta, szóval ne majrézzak, de én nagyon kikészültem, hogy ez történt. Most úgy érzem, mintha megcsaltam volna a barátomat, és nem tudom, hogyan mondjam el neki ezt az egészet...

2016. júl. 26. 23:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Hozzá értél? Hozzád ért? Nem. Még csak nem is látta a melledet se. Ez nem megcsalás,de ne.mond el a pasidnak,mert csak annyit tudok belőled kinézni a kérdésed után,hogy elkezdesz előtte bömbölni,aztán még tényleg belegondol valamit,ami meg se történt.
2016. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem értem hozzá, és mivel hason feküdtem a mellemet sem látta. Szerintem ő sem ért hozzám, mert nem ébredtem fel rá, csak arra, amikor már a végénél járt, és rám spriccelt.
2016. júl. 26. 23:16
 3/38 Noren1989 ***** válasza:
95%

Szerintem mondd el így a barátodnak, ahogy nekünk. Ha nem érti meg, akkor ez van. Ha igen, akkor kijár az ismeretlen srácnak egy verés.


26/F

2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Az én pasim hamarabb venné megcsalásbak,hogy 3 nővel egy ágyban pucérkodok,mint egy ilyen troll hülyegyereket,aki álmomban rámveri. Szánalmas.
2016. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
A párom agyonverné a barmot.
2016. júl. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Megcsalásnak nem, de szexuális zaklatásnak igen. Én megveretném valakivel :)
2016. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem, hogy nem verted pofán, én konkrétan amellett h az édesanyjába visszatessékeltem volna, tuti h úgy képen vágom, h egy foga nem marad. Vagy erőből tökön rúgni, hadd érezze a törődést. Hülye perverz barom, ész megáll komolyan..
2016. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
33%
KAMU XD
2016. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít megcsalásnak, hisz te csak szenvedő alany voltál. A pasidnak szerintem mondd el, legfeljebb betöri a képét a kis recskagépnek.
2016. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet tenne valaki a barátnőmmel, a fogadásban részvevőket előállítanám, és kirúgnám a fejüket a füleik közül. :) Mondd el a pasidnak!
2016. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!