Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyre tobbszor erzem ugy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre tobbszor erzem ugy hogy meg akarok halni az exem miatt. Nem akarok elni tovabb! Egyre tobbszor jon ram hogy megtegyem es egyre rosszabb minden?

Figyelt kérdés
3eves kapcsolat bumm egyik naprol a masikra kidobott mert szabadsagot akar inkabb csajok nelkul...szerelmes vagyok bele! Ismerkedtem jott más jartunk 2 hetet huha..azt hittem vegre beleszerettem es elfelejtettem az exem erre ma kozolte hogy csak felejteni akart es atbaszott. Hianyzik csak őt akarom azt a sok evet vissza vele de szarik ram, nem tudok tullenni rajta. Dolgozom, tanulok, sportolok es baratnoimmel is vagyok. Idom sincs de minden ejjelt vegig sirok miatta. Megoldas lenne? Miatta nem tudok elni rendesen. Imadom. Es ha megtudna mi lenne? Vegre belatna hogy a vilagot jelentette nekem.

2016. júl. 30. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb indulattal ajánlom:


pszichologuskereso.hu

2016. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Es ha megtudna mi lenne? Vegre belatna hogy a vilagot jelentette nekem."


Mi lenne? Azt gondolná, hogy "hú, de kár érte, milyen fiatal volt. Nah, mi lesz vacsira?"


Ennyit és nem többet! Magadért élsz, nem egy másik emberért! A világ nem ő. Akkor sem, ha most túlmisztifikálod.

2016. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, keresek egyet bar szerintem ő se tud rajtam segiteni. :(
2016. júl. 30. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem tud. Te fogsz segíteni saját magadon. Csak abban segít, hogy józanabbul gondold át a történeteket, az életed és a jövőd. Megoldani te fogod a problémáidat.
2016. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet, bolondság.


Magamból kiindulva arra gondolnék: "de jó, hogy még időben szakítottam vele, hisz öngyilkos lett, tehát nem százas"

2016. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az életedet azért ne dobd el. Szenvedj, sírj amíg elengeded!

egyre jobb lesz és sok jó dolog is vár még rád.

2016. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog sajnalni max kattantnak fog elkonyvelni.

Majd ezzel fogja az uj csajokat szediteni

,, olyan jo pasi vagyok meghalt ertem egy liba,,

2016. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne növeld az egóját az exnek...és ne alázd meg magad előtte.
2016. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szergej55 ***** válasza:
100%
Nem akarsz.
2016. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!! Nehogy tedd!! Pontosan ugyanigy éreztem ahogy most te! Minden megfordult a fejemben. H felakasztom magam,vagy hasbaszurom magam. Bocsi ha csunyát irtam..

De nem mertem. És te sem fogod,és nem is kell. Mert tudod h van még valami a földön amiért érdemes élni. Hidd el. Tudom h most nem így látod, és ezt akkor én se hittem, csak idővel fogadtam el a helyzetet.

Én is megakartam halni a pasiért. Igaz azóta se tudok mást szeretni,de elfogadtam a helyzetet. Ha vannak barátnőid próbálj velük beszélgetni. Valami csak jót fog tenni! Tudom mit ÉRZEL!!

Ő most jól elvan mással ahogy a te szerelmed is. De ha nem szeret téged,akkor tegyél magadnak szívességet,és ha ő igy jól érzi magát,tedd te is azt! Fel a fejjel!!

2016. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!