Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit görcsösen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit görcsösen el akarok felejteni, attól csak sokkal rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
vagyis hogy ismerkedek mindenkivel, görcsösen keresek valakit aki helyettesíthetné, csak egy gond van, hogy azt hiszem kezdek meghülyülni ettől.....

2013. szept. 17. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
F/L??
2013. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány
2013. szept. 17. 19:50
 3/9 anonim ***** válasza:
akarsz beszélgetni?
2013. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Ha gondolod írj.
2013. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze :) tanácsot is szívesen fogadok :)
2013. szept. 17. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Értékeld át magadban a vele történteket. Próbálj csak a jóra, kellemesre emlékezni, és fogadd el, hogy ő már nincs. Adj esélyt új embereknek, hogy új kellemes emlékeket szerezhess:)
2013. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha ennyire görcsölsz azon,hogy elfelejts valakit,akkor valószínűleg igazából nem szeretnéd elfelejteni csak magad elől rejtegeted ezt az érzést! Azt ajánlom,hogy ezt ne tedd,mert csak sokkal rosszabb lesz.
2013. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaz lehet nem jó ha ennyire rágörcsölök az egészre, dehát akkor hogy felejthetném el? Mert az meg egy szenvedés vagyis elég szar ha nincs mellettem, szóval ha akarom ha nem muszáj felejtenem
2013. szept. 17. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Irj rám priviben, talán tudok segíteni.. nekem is ilyen problémám volt...
2013. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!