Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a sértőbb, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sértőbb, ha a párod egy szebb vagy csúnyább nőért hagy el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk már egy ideje az exemmel, és most összejött egy csajjal, akivel most így utólag hallom vissza ismerősöktől, hogy már korábban is viszonya volt, mikor még együtt voltunk. Ráadásul a csaj olyan hihetetlen csúnya, hogy az már szinte sértő rám nézve. Ha már megcsalt, miért egy ilyen nővel? Az exem elég jó pasi, szóval biztos nem azért, mert nem talált jobbat. Nem azt mondom, hogy én egy szupermodell vagyok, de azért ennél jobban nézek ki, legalábbis remélem. Akaratlanul is az jutott eszembe, hogy ha ilyen ízlésficamos, akkor velem is azért járt?

Tudom, hogy hülyeség ezen agyalni, de nagyon idegesít a dolog. Mit gondoltok? Szerintetek is sértőbb, ha egy csúnya nőért hagy ott a pasi?


2016. aug. 2. 23:33
1 2
 1/18 cukilányka 0.0 ***** válasza:
65%

Lehet, hogy emberileg jóval feletted áll az a lány, lehet, hogy ő túl lát a külsőn.


20L

2016. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Az a fájóbb,ha olyanért hagy el,akit valóban tud szeretni.A külseje mindegy.
2016. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Annyira rendes csaj azért nem lehet, aki olyannal jön össze, aki komoly kapcsolatban él. Ráadásul elég érdekes dolgokat hallottam róla az ismerősöktől is. De ki tudja, valami rejtett képességei biztos vannak...
2016. aug. 2. 23:53
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem is sértőbb, ha csúnyábbal...

Ha szebbel, akkor egyből megértem és kész de ha csúnyábbal akkor meg megalázóbb..

2016. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Engem egy baromi csunya dagadt csajjal csalt meg (egyejes tortenet) es mondtam neki, hogyha valami bombazoval teszi meg az is fajna, de azt valahol megertenem, na de ezt?:-))))


A barataink is ertetlenul neztek, egyebkent a csajt nem latta tobbe en pedig kidobtam.

2016. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Nekem erről egy mondás jutott eszembe: Mindenki olyan, mint a riválisa.
2016. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Ebben csak az a sértő, hogy nem tudtad megtartani.

De főként az, hogy azt hiszed, hogy a férfiak is a külső szerint választanak.

De elárulom, hogy a férfiaknál, nem kisfiúknál!, a külső nem nagyon számít. Sőt akármilyen hihetetlen nekünk a kicsi mellek is ugyanúgy tetszenek, mint a nagyok, vagy feszesek, lógósak stb.

Nálunk nem az számít, hogy hány cm, vagy hogy mennyi pénze van.

Ne magadból, indulj ki, hanem próbálj az ő bőrébe bújni, és azonnal megérted, hogy miért történt ez.

2016. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyik sem sértőbb a másiknál, mivel nem azért hagy el, mert a másik nő szebb vagy csúnyább, hanem mert az normálisabb, vele jobban érzi magát.
2016. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem nő vagyok, de leírnám a véleményem...


szerintem az összképet kellene nézni! mert a szépség relatív...

egy külsőre 10/10-es csaj is lehet belül ostoba, hűtlen, idióta p1cs4 és egy kevésbé előnyös külsejű lány is lehet nagyon vonzó belsőre!


23F

2016. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
az a sértő,hogy megcsalt és annyi nem volt benne,hogy őszinte legyen.
2016. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!