Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a sértőbb, ha a párod egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sértőbb, ha a párod egy szebb vagy csúnyább nőért hagy el?

Figyelt kérdés

Szakítottunk már egy ideje az exemmel, és most összejött egy csajjal, akivel most így utólag hallom vissza ismerősöktől, hogy már korábban is viszonya volt, mikor még együtt voltunk. Ráadásul a csaj olyan hihetetlen csúnya, hogy az már szinte sértő rám nézve. Ha már megcsalt, miért egy ilyen nővel? Az exem elég jó pasi, szóval biztos nem azért, mert nem talált jobbat. Nem azt mondom, hogy én egy szupermodell vagyok, de azért ennél jobban nézek ki, legalábbis remélem. Akaratlanul is az jutott eszembe, hogy ha ilyen ízlésficamos, akkor velem is azért járt?

Tudom, hogy hülyeség ezen agyalni, de nagyon idegesít a dolog. Mit gondoltok? Szerintetek is sértőbb, ha egy csúnya nőért hagy ott a pasi?


2016. aug. 2. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Ugyanúgy fáj, és szarul esik, ha elhagynak más miatt... Engem az sosem vigasztalt, h szebb, vagy csúnyább..
2016. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Engem nem a no kulseje zavarna, akkor lennek nagyon duhos, ha olyan csajjal csalna meg, aki tudja hogy vagyok neki. Nagyon fajna hogy ketten is hatba tamadtak egyszerre. Persze maga a megcsalas is osszetorne, de pl van egy csaj aki eleg mocskos modob probalkozott be a paromnal es engem elhordott mindennek. Ha ezzel a csajjal megcsalna, arra most igy hirtelen nem talalok szavakat hogy mit ereznek es nagyon nehezen tennem magam tul rajta. De ha csak felszedne egy csajt egy buliban aki nem tud rolam, akkor hamarabb tullenek rajta. Emellett tok mindegy lenne, hogy a csaj hogy nez ki.
2016. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy szebb vagy csúnyább nő miatt hagy el. A lényeg, hogy elhagyott! Nem voltál elég jó neki. Más viszont igen... Nem csak a külső számít egy kapcsolatnál, tehát nyilván akiért elhagyott, abban van valami plusz, ami belőled hiányzott...amit tőled nem kapott meg. És ez a lényeg. Nem az, hogy nálad szebb vagy csúnyább-e.
2016. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sértőbb, főleg ha évekig éreztetik veled hogy a külsőd nem felel meg az ideálisnak, erre egy tehén elviszi :D a "szerelmedet".
2016. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nalam nem hagyott el a dagadt csajert leven egyejes volt, sot konkretan szanja banja es ne hagyjam el, de ezt velem csak egyszer lehet eljatszani. Egyebkent a kapcsolatunk alatt is ezzel a dagi uggyel nyaggatott, neki a 70-89 kilos csajok jonnek be, en meg 55 kilo vagyok, de nem zorognek a csontjaim mert sportolok es folyton azzal nyaggatott, h hizzak, ami persze nem kovetkezett be (meg sem probaltam:-)))


Az egeszben a vicc az, h o momdta h nem akar dagadt baratnot de ilyen alkalmi egyejesre csak oket vinne el.


Azota ujra ferjhez mentem a pasim ugyanolyan fitness orult mint en , o pedig beszervaot maganak egy kozel 100 kilos szeretot.


Izlesek is pofonok, eletem legjobb dontese volt, h elhagytam:-)))

2016. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem sértő, ha nem csal meg, hanem korrekten szakít. A szépség amúgy is relatív dolog (nekem női szemmel pl. egy csomó modell nem tetszik, míg egy-két másoknak "átlagoska" "egy patront megér" stílusú lányt sokkal szebbnek tartok).
2016. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sértő ez mindenhogy. Engem egy tapló forradásosfejű, krumpliorr nővel csalt meg aki akkora tájszólással beszél h rettenet. Kellemes érzés volt.
2016. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Serto,mindketto,engem is,csunyabb,ragyas arcu,ritkas haju,kismellu novel csalt meg,csak annyi,h vagy17 evvel fiatalabb volt a ferjemtol..O volt keznel eppen,es fel is ajalkozott neki...
2016. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!