Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Ha van egy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha van egy komoly kapcsolatotok, és mégis odáig fajul a dolog, hogy szeretőt tartotok a szex miatt, ti ilyenkor mit éreztek a párotokat iránt? Szeretitek vagy csak valami nyomós ok miatt maradtok vele?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as és te már voltál ilyen helyzetben és sikerült is megbeszélni? 3.5éves a gyerekünk azóta igérgeti a párom, hogy a 2 havi 1 szexet legalább heti 1re feltornázzuk ami gyermek előtt heti 3-5 volt...Semmi eredménye. Hol a feje fáj, hol fáradt, hol munkahelyi gondokra hivatkozik, sokszor a gyerek a hibás, hogy későn alszik el. Egyik férfi kollégám szerint kezdjek új életet. Nem szeretnék, szeretem őt is meg a fiam is. Plusz a párom még sem élne a gyerekkel... 10éve én is olyanokat írtam volna mint ti a szeretői viszonyt folytatókra. De most már megértem őket és kicsit irigylem is aki így tud élni egy teljes életet...39f
2016. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
Hat persze hogy szeretjuk a parunkat! Kulonben nem maradnek vele. En 22 vagyok o 20 es mar 4 eve egyutt vagyunk. De szerintem senkinek nem kell magyarazni hogy ilyen fiatalon kar elpocsekolni a legszebb eveinket ,hogy aztan majd a sok komolexus kesobb utkozzon ki aztan valas legyen a vege. Eleinte en is ezt mondtam mint ti itt sokan :) Aztan fel kellett nonom mert a vilag nem igy mukodik. Estem pofara parszor amit most ne taglaljunk. Ugyhogy az egyutt maradas erdekeben baratnom megengedi nekem a szeretot. Meg nem igazan eltem vele illetve csak egyszer mert nagyon valogatos vagyok. De igy sem teljes az eletem, nehez ugy ismerkedni hogy titkolom a parkapcsolatomat.
2016. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Én (29 éves férfiként) azt gondolom, hogy ha a szex terén problémák vannak, az általában valami sokkal komolyabb problémának az előjele, indikátora.

Én nagyon szeretem a páromat, odafigyelek rá, és ha látom, hogy valami nincs rendben, leültetem és átbeszélünk mindent. Ez csak így működhet. Engem is megijesztene, ha nem menne a szex, de nem azért, mert nem tudok akkor este kielégülni, hanem mert tudnám, hogy valami - akár csak tudat alatt is - bántja, valami nincs rendben.

Én mindig mindent meg akarok tenni azért, hogy boldog legyen, és ebbe beletartozik a szex és a lelki törődés egyaránt.

A megcsalás mindig a könnyebb út. A párkapcsolat/házasság addig könnyű műfaj, amíg nem merül fel semmi ilyen jellegű probléma. Gyenge, alacsony érzelmi intelligenciájú, jellemtelen embernek tartom, aki ilyen helyzetben nem a megoldásra törekszik, hanem vállat von és elmegy máshova kefélni. Ennyi.

2016. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!