Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Komoly válaszokat légyszi.

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit szeretek.


Olyan 3 éve megismertem egy lányt. Azonnal bevonzott, DE sosem történt semmi köztünk.


Nagyon vágyom rá (szexuálisan, de amúgy is kijövünk egymással, nagyon jófej, értelmes lány), kívánom, és nem igazán tudom elfojtani, csak nehezen. Egyszer bánom, hogy nem volt semmi köztünk, de tudom, hogy ez a helyes, így tisztességes. Viszont akkor is veszettül kivagyok emiatt, miatta. Olyan jó lenne vele. És nem a szex izgat más csajokkal, hanem igazából csak vele. Nem gerjedek másra.

Fuu, kikészít az egész...


Ez normális? De komolyan légszi.


2016. jún. 30. 08:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én megértem.
2016. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csakhogy azzal nem sokra megyek :/
2016. jún. 30. 08:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát, én még soha nem éreztem ilyet pedig 10 éve vagyok a párommal. Lehet mégsem ő a tökéletes neked. Vagy szakítasz és megpróbálod a lánnyal, vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot és akkor nincs kísértés...
2016. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szereted a barátnődet, de a másik lányba vagy szerelmes.
2016. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 igazad van
2016. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
mindenkepp szakits,hagyd h a baratnöd boldog legyen,ne alazf meg,mar ez is h 3 eve masik nöre vagysz megalazo ne jatsz vele többet aztan eld az eleted ugyh nem bantasz senkit,ez a megoldas
2016. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De én szeretem a barátnőmet. Csak van ez a vonzalom...
2016. jún. 30. 10:09
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem véletlen vagy együtt ilyen régóta a barátnőddel. Sok mindent átéltetek már együtt, szeretitek egymást. Az is azt mutatja, hogy 3 éve így tartod magad.

A másik lány iránt érzett fellángolást lehet, hogy most erősebbnek érzed, de vszínű csak azért, mert beteljesületlen. Szerintem nem érdemes kockáztatni.

2016. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Téged már csak az évek kötnek a barátnődhöz és nem érzelmek. Max olyan érzelmek mint egy tipikus emberhez... Semmi több! Szerintem szakíts, mert ez megalázó a barátnődre nézve! Ne azért maradj vele, mert 5 év vagy mert megbántod, hanem azért mert így csak belerúgsz láthatatlanul, miközben gondolom a barátnőd azt gondolja, h minden happy! Amúgy meg a 3 év alatt ti a kapcsolatot tartjátok a csajjal? MErt akkor arar is egy hatalmas taps!
2016. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szereted a baratnödet?tudod mit menj kettyintsd meg a masik vsajt aztan allj a baratnöd ele es mond el mit tettel?vagy mire gondoltal meghuzod a csajt aztan hazamesz a baratnödhöz mintha mi sem törtent volna,vicc vagy!döntsd el ö az a nö akivel az eletedez leakarod elni????!!!! ha ketelkedsz ebben akkor szakitsd hagyd h olyan szeresse aki tiszteli!!biztos megerdemli,nem is ertem h birsz a baratnöd szemebe nezni,szakits vagy tedd meg es vallald a következmenyeit!a te döntesed!!!
2016. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!