Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségek, akik visszafogadtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, akik visszafogadtatok férjeiteket megcsalás után, rosszabb lett, jobb a hazassag, vagy folytatódott a félrelépés?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomat megcsalta a ferje de most miutan a pasi otthagyta a szeretöjet es a nö megbocsajtott , jobb a hazassaguk mint valaha , naszutakra jarnak
2016. aug. 30. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Szüleimé is jól rendeződtek utána. Kell egy modern felfogású feleség ehhez. Általában minden férfi megcsalja a feleségét egy idő után. Ezt bele kell kalkulálni a feleségnek.

A szomszédunk viszont rosszul kezelte, teljesen kiborult a feleség, és elvált 58 éve létére. Ma már megbánta.

2016. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
1. Van egy rossz hírem,a nők között is ugyan annyi a hütlen,csak ovatossabbak 😂
2016. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Akit én ismerek, az póruljárt. A férje elkönyvelte, hogy olyan szerelmes, hogy bármit megtehet vele. Sokkal rosszabb lett minden, mint előtte, mikor elváltak, már nem csak csalta, de mindennaposak lettek a veszekedések, a lelkiterror, a gyerekekkel ordítozás.


A megcsalást nem érdemes megbocsájtani. Ha még szeret, nem csal meg, ha meg már nem szeret, akkor jobb elválni, és menni békével, kétfelé. Aztán majd idővel kiderül, ki járt jól. ;)

2016. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
3# Jól mondja.
2016. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Akiket en ismerek (anyosomek) nekik sokkal jobb lett a hazassaguk, ott az anyosomnak volt egy 5 evig tarto viszonya, de az aposom visszafogadta azota volt mar ezust, arany, gyemant mittomen milyen lakodalom, es imadjak egymast:-))


Van egy baratnom o 5 eve csalja a ferjet, kiderult, a ferj visszafogadta a de a hazassaguk egy nyuglodes, csak a gyerekek miatt vannak meg egyutt. Az, h viszonya van e meg a pasival ezt nem tudom, de sztem igen, es amikor beszeltem vele h miert nem koltozik a szeretohoz akkor vegulis a valasz az volt, mert a pasi felelotlen (60 eves) es az egesz eletmodja gyerekes.


Szoval egy eros hazassag kibirja, es nehany hazassag nem, nem lehet szazalekot vonni vagy altalanositani.

2016. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekünk már döglődött a házasságunk 23 év után, férjem részéről alkohol gondok is voltak.Mégis ő lépett félre...

De kiderült, hogy erősebb a szeretet mint gondoltuk volna, megbánta, megváltozott,jövőre 30 éves házasok leszünk, nem tette meg újból...(mert azt már nem bocsátottam volna meg, ezt ő is tudja)

2016. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!