Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félrelépés? Az újdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépés? Az újdonság miatt? Vagy csak kaland? Ki meri és ki az aki nem? (32F)

Figyelt kérdés
Részemről, itthon minden rendben. Csak keresem az újat, a kalandot, hogy milyen lehet mással! Kinek van hasonló érzése?

2016. ápr. 24. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Hááát te tudod. Csak nehogy 60 évesen egyedül legyél majd. Jó nem mintha már most olyan öreg lennél, csak na, nem tuti, hogy mégegyszer találsz tartós kapcsolatot.
2016. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha az újdonságkeresésnek csak a töredékét arra fordítanád, hogy a meglévő párkapcsolatod színesítsd, vigyél bele újdonságot, ne hagyd ellaposodni, akkor ez az egész szükségtelen lenne.

Egy sokéves párkapcsolatot is meg lehet ám újítani, ha a felek tudatosan törekszenek erre. Nem úgy viselkedik az asszony, mint az elején? Miért, te úgy viselkedsz? Udvarolsz neki? Bókolsz neki? Igyekszel a lehető legtartalmasabbá tenni a kapcsolatot?

Ja, hogy ezt másokkal valósítod meg? Akkor ne csodálkozz... minden nő pont annyira nő, és annyira új, amennyire azzá teszed!

A "kalandjaid" is pontosan ugyanolyanná válnának melletted egy tartós kapcsolatban.


Egyébként ez nem merészség, hanem inkább lelkiismeret kérdése. Ha neked nem okoz gondot, hogy visszaélsz a társad bizalmával, akkor hajrá.

2016. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek a második válaszolóval!

Ne az újdonság varázsával foglald el magad és más puncik után szaladgálj, hanem az arra fordított időt és energiát a kapcsolatodra fordítsd és már is nem lesz ilyen probléma.

Ez nem arról szól, hogy ki meri és ki nem. Ez nem egy játék! Alap dolog, hogy hűségesek vagyunk és bízhatunk a másikban. Ha te képes vagy mindezt felrúgni és így hátba támadni a barátnődet, hát lelked legyen rajta... Majd mikor veled teszik ugyanezt, azért megkérdezlek, hogy érzed magad.

2016. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

En ezzel a megcsalas dologgal Ugy vagyok,hogy probalok huseges maradni azaz Nem keresek kalandot,Es amikor tetszik Egy pasi mondjuk szexualisan akkor betudom annak h Ez oke,normalis Es Nem viszem tovabb a tortenetet mert Egy dugas Nem er Meg ennyit:-))


En akkor csaltam Meg a ferjem amikor beleszerettem Valaki masba,de Ez Egy masik tortentet:-))


Sztem ha mindig az ujdonsagot kergeted Nem talalod Meg a szepseget,a kitartast Egy kapcsolatban.

2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerős. Lehet én vagyok rosszúl összerakva, de nem érdekel, hogy a páromon kívül ki mennyire tart vonzónak. Az önbecsülésem nem erre épül a múltban is a sporteredmények, diploma, nyelvvizsgák, munkahelyi siketek stb. Izgalom meg van elég a munkába, ill az életembe. Hazudozni, fájdalmat okozni a szeretett embernek kösz nem. Én akkor érzem jól magam ha rend és nyugi van. Nem hiszem, hogy valaha elkezdeném tönkretenni a párkapcsolatom ilyen hülyeség miatt mint a kalandozás.
2016. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

En ezzel a megcsalas dologgal Ugy vagyok,hogy probalok huseges maradni azaz Nem keresek kalandot,Es amikor tetszik Egy pasi mondjuk szexualisan akkor betudom annak h Ez oke,normalis Es Nem viszem tovabb a tortenetet mert Egy dugas Nem er Meg ennyit:-))


En akkor csaltam Meg a ferjem amikor beleszerettem Valaki masba,de Ez Egy masik tortentet:-))


Sztem ha mindig az ujdonsagot kergeted Nem talalod Meg a szepseget,a kitartast Egy kapcsolatban.

2016. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor érdekeljen az is, hogy a párkapcsolat milyen mással..
2016. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nincs ilyen vágyam, pedig a férjemen kívül nem volt más férfi az életemben. 12 éve jól megvagyunk. Az meg hogy milyen lehet mással....a legkisebb mértékben sem érdekel. 31/nő
2016. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a kettő együtt nem fér össze.Mármint hogy otthon minden rendben de azért te félre akarsz menni.A kaland nagyon jó csak ha szereted a feleséget akkor jobban féltenéd,hogy elveszíted mint amennyire vágysz arra a kalandra.Nem gondolod?
2016. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a válaszokat! Igazán érdekes dolgokat írtatok!

Nem egyszerű egyébként, elfogultak vagytok valami irányt, amit még sosem csináltatok, vagy sosem fogtok megcsinálni! Viszont emelem a kalapom azok előtt, akik 20-30 év együttélés után is , ugyanezt fogják majd mondani, mikor már szerintem szexuális élet sincs számukra.

De ez egy másik történet és kérdés.... :-))

Köszönöm szépen

2016. ápr. 24. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!