Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon tényleg előttem feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg előttem feküdt le velük vagy hazudott?

Figyelt kérdés
Barátommal voltunk egy buliban, ahol volt 2 csaj, akikről elmondta, hogy lefeküdt velük régebben. Mi 2 éve vagyunk együtt, viszont ez a két csaj kb fél-1 éve lett az ismerőse facebookon (erre emlékszem). Rákérdeztem direkt, hogy pontosan mennyi ideje történtek ezek. Azt mondta, hogy kb 3 éve. De akkor miért csak nemrég lettek az ismerősei? Nem tudom, hogy hihetek-e neki...De gondolom úgyse vallaná be, ha alattam voltak meg neki. 26N 27F
2016. szept. 12. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van csomo olyan ember,akit ismerek,de nem ismerosom. Ha bejelol bejelol,ha nem meg nem. A kozelebbiek fennt vannak.

nekem is van,hogy evek ota ismerem,de csak kesobb jelol be o.

nem feltetlen kell kombinalnod.

2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha fb-on nem "ismer" valakit, akkor az már nem is létezik.
2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
73%
Lövésünk sincs. A heti lottószámokra nem vagy véletlenül kíváncsi?
2016. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
és ha melletted feküdt le velük akkor mi van? hidd el, ha nem vetted észre akkor nem jelent neki semmit. Ráadásul egy kis frissítés jót tesz a kapcsolatnak. A megcsalást sajna túl szigorúan nézik többnyire. Pedig nem csak hátrányos oldala van. ha téged szeret ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel. nem akart megalázni
2016. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem tök mindegy ki van, vagy nincs jelölve? Na meg lefeküdt velük, ezt tényként mondta neked. Akkor az is tökmindegy 1, vagy 3 éve történt. Beléjük lógatta kész ez tény. Mit kell ezen rágódni?
2016. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Milyen röhejes emberek vannak itt,persze tökmindegy hogy a pasija màs retkes pinàjàba lógatja bele.De ha férfi tette volna fel ezt a kérdést,akkor több oldalt is végig fröcsögnének hogy micsoda egy szemét ribi a csaj,mininum összeverést érdemelne.
2016. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de egyáltalán nem mindegy, hogy akkor tette-e, amikor velem volt már. Nem hiszem, hogy bármelyikőtöknek is jól esne, ha megcsalják, és még bevallani sem képesek. És azért tettem fel itt ezt a kérdést, mert senkihez sem tudok fordulni tanácsért, véleményért.
2016. szept. 12. 15:14
 8/14 Noren1989 ***** válasza:

Btw, mi nem álltunk ott a pasid mögött, mikor épp csinálta, vagy nem csinálta.


Következtetni meg ilyen ügyben nem lehet világosan.

2016. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom, de néhány tanácsra vártam volna, hogy esetleg hogy deríthetném ki.
2016. szept. 12. 15:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hazudott és akkor történt mikor Facebookon ismerősök lettek. Persze ez csak az én véleményem.
2016. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!