Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőmnek célzásokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek célzásokat, tolakodó bókokat tesznek a férfiak a munkahelyén, stírölik, ő pedig élvezi, megcsal?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy auditor,könyvvizsgáló cégnél dolgozik, dress code miatt kötelező elegánsan megjelenni a munkahelyen,ő ennek maximálisan eleget is tesz,szerintem már-már übereli is; általában fehér feszülős blúzt pushup melltartóval néhány gombot fent kigombolva hord, fekete feszülős ünnepi miniszoknyát, és mutatós fekete vagy testszínű harisnyával amit döntően magassarkúval de néha topánkával hord.

Itthon azzal dicsekszik nekem, hogy a munkába mindennap agyon dícsérik a férfiak,hogy mennyire csinos, kacérkodnak vele, munkába menet, illetve hazafele jövet onnan mennyire jól esik neki,hogy nézik...

Gyakran előfordul, hogy hazaviszik férfi munkatársai, van akivel már vacsorázni is elment majd azzal védekezett nekem,hogy üzleti vacsora volt és a főnökének nem volna túl szerencsés nemet mondani...

Olyanra is volt már példa,hogy hazavitték kocsival és barátnőm megjegyzést tett,hogy milyen fárasztó volt a mai nap ebben a túl magas magassarkúban és a kollegája felajánlotta neki,hogy megmasszírozza szívesen a talpát, ő pedig felment hozzá és hagyta neki... nagyon remélem,hogy nem történt akkor semmi más, bár az sem esik annyira jól,hogy másokkal masszíroztatja magát.

Barátnőm váltig állítja,hogy nem történt semmi és nem érti,hogy miért akadok ki, csak a lábát masszírozták, a magassarkúján kívül nem vett le semmit,a harisnyáját sem.

Nem viselkedik másképp, csak nagyon imponál neki,hogy a munkatársai oda vannak érte de én akkoris aggódom...


Az a része,hogy megnézik annyira nem érdekel, mert szép,magas csinos hosszù lábai vannak,csípő,fenék mindene megvan, egészségükre, hogy nézik az még nem bűn szerintem, de a megjegyzések és ezek a munkán kívüli időtöltések aggódalomra adnak okot...


Barátnőmet nem ilyen hivalkodó lánynak hanem szerény visszahúzodónak ismertem meg,állítása szerint soha nem csalna meg engem, próbáltam kérni,hogy nem lehetne hosszabb szoknyában legalább nem olyanban ami alig combközépig ér, de aztmondja így érzi jól magát, ami csak azért furcsa mert mindig is utálta rövid szoknyákat és olyan ruhadarabokat amiből félig kint van mindene...

és a hétköznapokban is hajlamos ha kettesben megyünk moziba vagy bármi felvenni feszülős felsőt, rövid szintén feszülős miniszoknyát és általában topánkát,legalább nem magassarkút... tulajdonképpen jól esik, ha megnézik de szerintem kezd átesni a ló túl oldalára nagyon közvetlen a fiúkkal,szórakozóhelyen is táncol más srácokkal ha nem vagyok ott...



szerintetek élvezi az életet vagy már nem szeret?



Barátnőm 21

Én 22



2016. szept. 17. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden nő szereti,ha felfigyelnek rá,de a leírtak alapján túl ment a célon.

Szerintem megcsal,de ne legyen igazam!

2016. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod nemes egyszeruseggel egy onbizomhianyos "figyelemk**rva", aki hamarosan azzal fog majd probalkozni, hogy "hat, de csak betette a farkat a szamba, mert annyira dicserte az uj ruzsom szinet! Nem ertem, mi bajod van... nezd, tenyleg milyen szep!".
2016. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy ennél többe is beleegyezne, lehet tényleg csak a figyelmet élvezi, de akkor sem helyénvaló és némileg veszélyes a viselkedése. Próbáld meg nyugodtan, nem tánadólag és ítélkezve ekmagyarázni neki, hogy szerencsésebb lenne pár lépés távolságot tartani a férfaktól.
2016. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
#2es álláspontjával teljes mértékben egyetértek...Mennyit változott a személyisége, mióta ebben az állásban van?
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Miniszoknya nem elegáns. Egy könyvvizsgáló cégnél nem tudom, hogy lehet valaki 21 éves akárki is. Szerintem csak meg akarják dugni, és látják, hogy kapható. Talán már meg is történt. Emellett jó ha tudod, egy könyvvizsgáló cégnél elég jó partik vannak, jól kereső közgazdász-jogász gyerekek, partnerek, nem kizárt, hogy ő is ilyenre pályázik, te csak ugródeszka vagy.
2016. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bence_ ***** válasza:
97%

"megmasszírozza szívesen a talpát, ő pedig felment hozzá és hagyta neki."

Azért ez nálam is ööö kategória.

Nagy kérdés, hogy miért vagy egy ilyen emberrel? Mit kapsz ebben a kapcsolatban?

2016. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Egyenlőre úgy néz ki, hogy vesztes helyzetben vagy.

Ha féltékenykedsz, folyamatos veszekedések > rosszul érzi magát veled > máshol keres vigaszt.

Ha nem teszed szóvá csak magadban őrlődsz, akkor rámegy az egészséged, ráadásul akkor is benne van a pakliban, hogy megcsal.

Sajnos tudomásul kell venned, hogy megváltozott. Ő nagykanállal eszi az élvezeteket.

Egyetlen dolgot lehetne tenni, ha képes vagy rá. Élvezd ki te is azt az időszakot amíg együtt vagytok, minden kötöttség nélkül. Ne tervezz hosszú távra vele.

Csúnyán mondva használd ki hogy ilyen jó nőt dughatsz.

2016. szept. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kovács István09 ***** válasza:
100%
Ennek így sok értelme nincs. Szerintem mikor a párodat nem érdekli a véleményed, akkor már nem is a párod. Vagy kidobod finoman vagy kiélvezed te is őt és mellette a többi nőt. Fiatal vagy még...
2016. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem biztos, hogy megcsal, ugyanis azt inkább titkolná.

Szerintem ezek jelzések feléd, hogy kapd össze magad, mert van más is aki értékeli. Lehet túl kézenfekvőnek vetted, hogy Ő a tiéd. Biztos elhanyagolva érzi magát. Törődj többet vele, dicsérd meg, szállj ringbe érte! Ne féltékenykedj (csak picit), hóditsd meg újra!

2016. szept. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
A leirtak alapjan ordito jelei vannak annak hogy több figyelmet szeretne tőled. Mert az hogy otthon dicsekszik az kb azt jelenti hogy mas ferfiak eszreveszik hogy nő vagyok te meg mert nem!! Elegge nyilvanvalo hogy tobb is volt a ferfival/ferfiakkal de van hogy teljesen egyertelmunek tűnnek dolgok de megsem az az igaz. Nekem ugy tunik hogy leginkabb a figyelmedet szeretne felkelteni, azt hogy eszre vedd hogy NŐ. Sokszor a legaprobb dolgoknak is nagyon nagy jelentosege van. Vedd eszre ezeket a dolgokat. Ha van rajta smink dicserd meg ha nincs akkor is hogy smink nelkul es milyen jol nez ki. Minden aprosagot amit tudsz az önbizalom hianya miatt. Persze ezzel sem kell atesni a lo tuloldalara. Sok sikert! :)
2016. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!