Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtom97 kérdése:

Másfél éve vagyok együtt a barátommal. Én 19-ő21. Nekem előtte volt kapcsolatom, neki viszont én vagyok az első. Mostanába olyan furcsán viselkedik, mintha hízelegne valami miatt. Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Ma munka után olyan furcsa volt, hozzá teszem hogy egy helyen egy soron dolgozunk. Mi lehet ennek az oka? Olyan furcsa érzésem van néha. Azt mondta azért mert hiányoztam..!?

2016. szept. 19. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyből spekulálni? Lehet ,hogy valóban csak hiányoztál neki.
2016. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező.Te még magadban sem bízol,nemhogy a párodban.
2016. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy hízeleg önmagában még nem jelent semmit.
2016. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 H_Vivien ***** válasza:

??? Hízeleg? Ajjjj. Szerintem szakíts Vele, egééészen biztos, hogy megcsal. Ha valaki kedves a párjával, hízeleg, sőt... Még hiányzol is Neki. Igen, minden ketséget kizárólag megcsal!

EMBEEEEEEER! Ne csináld már! Túl sok időd van gondolkizni és butaságokat képzelődni!

2016. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!