Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a páromnak én vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromnak én vagyok az első kapcsolata, van arra esély, hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
El tudnám vele képzelni az életemet. Ő is így van velem, csak tartok attól, hogy nála ez az első szerelem varázsa, ami egyszer el fog múlni. Vagy majd később tör rá a vágy, hogy kiélje magát.
2016. júl. 10. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

50-50% az esély, a jövőt senki sem ismeri.

A kapcsolatért ti vagytok a felelősek, minden csak tőletek függ, máson nem!

2016. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez zsákba macska, 50-50, de ha jó a kapcsolat hangulata, akkor nagyobb eséllyel marad veled...


23F

2016. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de elég nagy esély van rá,hogy majd ki akarja élni magát.De ez nem jelenti azt,hogy így is lesz.
2016. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva egyáltalán nem lehetetlen. Annak idején én is úgy gondoltam, hogy az első kapcsolatom lesz az utolsó... Aztán persze nem rajtam múlott, hogy nem így történt.
2016. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt hittem. Ő volt az első párom. 8 év aztán megcsalt. Neked kívánom hogy sikerüljön de benne van a pakliban az is,hogy nem maradtok együtt.
2016. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogadni kellene erre, akkor előbb tennék ellenetek, mint mellettetek.


Én környezetemben 6-7 év után úgy mennek szét a párok, mintha csak 2 napot lettek volna együtt..mindegyik a "ki akarja élni magát" mondattal okolja a szakítást.


Én meg hálát adok az összes istennek meg felsőbb hatalomnak, hogy nincs senkim!

2016. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha együtt próbáljátok (meg csalni egymást) pl. partner csere másik párral akkor van rá esély, hogy együtt öregedtek boldogan de ehhez nagy szexuális kultúra és egymás szeretete szükséges
2016. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve vagyok együtt úgy a párommal, hogy mindkettőnknek mi vagyunk az elsők és ettől független nem vágyunk másra meg semmi, 3. személyre sem, meg párcserére sem... De persze ez a ritkább verzió, az tény, de nem tudni előre. Egy olyan is ott hagyhat bármikor, aki előtted már x partnerrel volt.
2016. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

A tuti receptet nem tudom arra, hogy együtt öregedjetek meg, mert ebben nekem sincs tapasztalatom, de elmondom, hogy én hogy látom, egy olyan párkapcsolatban ahol szintén elsők voltunk egymásnak és 7 éve harmonikusan működik.


Én a rossz dolgokkal mindig úgy voltam, hogy inkább szembenézek vele, de nem kerülöm és nem söpröm a szőnyeg alá. A párkapcsolat meg az Élet című játék egy mellékpályája, tehát ez sem tökéletes itt is lesznek problémák mindig dögivel. Lesz, hogy a párod másként lát dolgokat vagy lesznek vágyai, ami rád nézve nem hízelgő. Ilyenkor kell az, hogy nem kapálózol ellene, hanem megpróbálod kicsit a másik fél fejével megélni a dolgokat. Félre kell rakni a büszkeséged és szembe nézni azzal, hogy lehetsz te a legtüneményesebb nő a világon, mindent nem tudsz megadni neki... az emberi természet már csak ilyen.

Úgyhogy fontos, hogy a kapcsolatod úgy legyen kialakítva, hogy MINDENT meg tudjatok beszélni hiszti és dráma nélkül. Mi a párommal meg tudjuk beszélni azt is, ha valakihez vonzódunk. Mert 7 év alatt velem is megesett, hogy olyan szinten vonzódtam egy másik férfihoz, minden idegszálam rá volt kihegyezve. Én ezt sértődés nélkül el tudtam mondani, és ezt, is, hogy vele akarok maradni. És közösen kitaláltuk, hogy hogyan építsük le ezt a vonzalmat.

Az élet cifra dolgokat fog hozni, de az a lényeg, hogy együtt nézetek szembe vele. Rugalmasak legyetek, ne csak szeressétek egymást, hanem legyetek egymás barátai is.


Én tudom, hogy nem vagyok egy jó nő, nálam nem nehezebb jobb csajt találni, és van is a páromnál érdeklődő, de sosem kellett félnem attól, hogy megcsal, mert tudom, hogyha komoly a helyzet akkor elmondja, és pont ezért szeret velem maradni, mert nem görcsösen akarom, hogy működjön, csak azt, hogy boldogok legyünk együtt, amíg tart a kapcsolatunk.


A halálosan komoly szerelmek könnyfakasztóak a könyvekben és filmekben, de megfojtják az embert az életben. És megölik a szerelmet. Ha nem görcsösen akarod, hogy működjön és nem úgy állsz hozzá, hogy te vagy a legigazibb és ő is neked, és ennyi elég is, hogy összetartson, hanem a legmocskosabb dolgokat is meg tudjátok beszélni, és aztán együtt eldönteni, hogy mi legyen, akkor jó esélyt látok egy szép hosszú kapcsolatra.


Nekem is kb. ennyi a titkom, amiért nem cserél a párom egy szexibb példányra. Drámák nélkül meg tudunk beszélni bármit. És együtt tenni érte.

2016. júl. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mennyi az esélye annak h együtt maradtok ha egy olyan pasit ismersz meg akinek mar volt parkapcsolata? Miből gondolod h egy tapasztaltabb pasi nem fog teged megunni v más ágyában kikötni. Ez alapjan merlegelni egy kapcsolatot gyerekesen butaság.

Az pedig h valakinek később lesz parkapcsolata az meg is fogja valszeg becsulni a parjat mikor megtalalja az igazit. Leginkabb akik már több csajuk volt azok mondjak h valszeg kiélik majd magukat az ilyen ferfiak, mert ők már korán kezdtek a csajozast és nekik olyan is volt a párkapcsolatuk. Gyors és váltakozo. Amugy meg egy kapcsolat MINDKETTŐ partneren mulik, nem csak az egyiken.

2016. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!