Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik megcsalás a rosszabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik megcsalás a rosszabb? Melyiket "lehet" megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Ha hosszútávú akár évekig tartó egy viszony valakivel,vagy a futókalandok,több de alkalmanként egyszeri megcsalások.
2016. okt. 13. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Mindkettő rossz, csak másért, és egyiket sem érdemes megbocsájtani.

Akkor se, ha egyetlen alkalomról volt szó részegen.

Ott nincs tovább, mindenki mehet a maga útjára.

2016. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb a másiknál.
2016. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

A futó kalandot meg tudnám bocsátani, mert mindenki hibázhat, mindenki engedhet a csábításnak. A fogyókúrát is hányan megszegik :D Persze ez nem ugyanaz, de valahol egy kicsit azért mégis.

A hosszútávú érzelmes kapcsolat más. Az egy komoly átverés, hitegetés. Erre részemről nincs bocsánat.

2016. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt nem elfogadod, hanem csak megbocsájtod, akkor az már elég rossz. A kettő közül a hosszú lehet rosszabb. Akkor rosszabb, ha erős érzelmi kapocs van köztük. Ha csak barátság extrákkal, vagy csak szex, akkor ugyanaz a kategória mint az egyéjszakások.
2016. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin nem lehet megcsalast megbocsajtani:-))))))))))))
2016. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így látom :)

Feszt lehúznak, csak mert képes vagyok megbocsátani. Holott azért elég sok olyan ember van, mint én. Rengeteg kapcsolatban előfordul, ami aztán folytatódik is. Nem csak én tudok megbocsátani, hanem mások is.

2016. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Mindketto megcsalas.Nekem nem fer bele.
2016. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A megbocsájtás döntés kérdése.
2016. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a hűtlenség is döntés kérdése.

Én nem tudtam megbocsátani a férjemnek.

2016. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egyiket se bocsájtanám meg, de nem azért, mert nem lehet, hanem mert lelkileg nem vagyok ilyenre képes.

Azonban a futókalandokat, ha az alatt kizárólag részeg, buli végén másik részeggel összegabalyodást értesz "lehet" megbocsájtani.

Olyan futó kalandot, ahol egynél többször összejön valaki a másik féllel, nem lehet megbocsájtani...folyamatos időről-időre történő időszakos átveréseket jelent a másik mit sem sejtő fél felé.

Az évekig tartó, egy személlyel folytatott viszony pedig kettős életet jelent, amely komoyl személyiségtorzulást okoz, hiszen a hazugság a kettős életvitel a személyiség részévé válik a csaló részéről, ráadásul egy szerető hitegetését is jelenti, meg egy hivatalos pár folyamatos mindennapi átverését is. Ez teljes mértékben megbocsáthatatlan, aljas, gyáva emeberi tulajdonság.


Sorrend mit lehet megbocsátani: egyéjszaka részegen lehetséges, futókalandok sorozata nem, többéves párhuzamos viszony elfogadhatatlan, azonnali elhatárolódás


.

2016. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!