Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtetek meg a szeretőtökkel?

Figyelt kérdés
Kerestétek vagy egyszerűen csak úgy alakult?
2016. okt. 15. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére nincs szükségem szeretőre.
2016. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem kerestem, kimondottan szeretőt, csak úgy jöttek, hozta az élet.
2016. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az elsőt nem kerestem csak úgy alakult, aztán már kerestem.
2016. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

1. Lány egyetemen. Elsős vagy másodikos. Óra előtt beültem mellé és beszélgetni kezdtem vele. Óra végén megadta az elérhetőségét és megkerestem. Első randin csók, a második meghívtam magamhoz vacsorázni (és nyilván szex). 4 hónapig járogattunk össze.


2. Végzős gimis lány egy ruhaboltban. Megtetszett ezért kivettem a legrondább pulcsit, ami épp mellettem volt és oda mentem hozzá megkérdezni, hogy szerinte hogy állna rajtam. Elnevette magát, aztán még beszéltünk vagy 20 percig és adott elérhetőséget. Később első randin csók, és negyedik randin szexeltünk először. Augusztus végén találkoztunk, amikor visszamentem az egyetemvárosba ahol tanulok, a suli kezdete miatt.


23/F

2016. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jott.. eszresem vettem. De szerencsere idoben befejeztem
2016. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

4.es,te hazas,v kapcsolatban vagy?


Mert szeretoje annak van...ez csak sima szex,ill.megismerkedes egy masik nemuvel....


A szereto,egy masik emberrel valo szexkapcsolat,a meglevo mellett,azaz annak elarulasa

Amugy ritka,h vadidegennel kezd valaki viszonyt....pl.egy ismerosom az egyik haverja elettarsaval jott ossze.Mint kiderult,mar regita tetszett a nonek,es hat,nemondott neki nemet.

Igy megcsalta vele a feleseget,a no meg a parjat,a parja haverjaval.

A ferfi reszerol dupla gerinctelenseg.

2016. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Sporttársat kerestem és a nő lépett, többet akart és belementem, 3/4 évig volt a szeretőm mindketten foglaltak voltunk. A másodikat meg már direkt keresem, de persze nem találom, amikor meg nem akartam derült égből... 39/F
2016. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

6:

Igen, ezt tényleg nem írtam.

Szóval január óta vagyok kapcsolatban egy lánnyal. Először áprilisban csaltam meg az első lánnyal, aztán most szeptembertől pedig a másodikkal. De a szeretőkkel ilyen heti 1-2, alaposan megtervezett találkozót képzelj el, úgyhogy elég nehéz lenne lebukni. Ha meg igen, akkor max igen, "oszt jó' van"

2016. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!