Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig ismerkedtetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig ismerkedtetek, randizgattatok mielőtt össze jöttetek? Mikor volt az első csók?

Figyelt kérdés
Ha lehet, mindkettőtök korával, köszi! :)
2016. aug. 24. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nekem az exemnél úgy volt, hogy kicsit részegen odajött egy buliba,leültünk, beszélgettünk, de annyira nem érdekelt, ott akartam hagyni, de valamiért maradtam vele és meg is csókolt, utána elkisért a buszhoz, gondoltam nem lesz ebből semmi, meg úgy nem is jött be a pasi, másnap már irt is h látni akar megint, 3-szor taliztunk, lekoptattam, eltelt 2,5 hónap és írtam én neki hogy mi újság, elhívott kajálni, találkoztunk este és összejöttünk akkor, ez karácsony után 2 nappal történt :D 19 évesek voltunk mindketten, most 21 :) sajnos azóta szakítottunk és nem ment minden jól, de nagy szerelem volt, még mindig érzek valamit ha látom vagy beszélünk :) egyébként ő volt az első barátom :)
2016. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

3 hónapig voltunk barátok, nem igazán randiztunk. Heti 2x legalább találkoztunk (lévén egymás alatt laktunk a koleszban).


Az első csók a járásunk 4. napján csattant el.

Akkor voltunk 20N -21F

2016. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél évig leveleztünk...aztán tali. De ott még nem volt csók. Az csak a következő randinál csattant el. Aztán viszont felgyorsultak az események, mert egyből össze is költöztünk. 6 után megkérte a kezem..eljegyzés.. Pár évre rá esküvő és azóta is együtt vagyunk. Immár 12 éve. :) Akkor 19 voltam, a férjem 21.
2016. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3. randin csókolóztunk először és akkor is jöttünk össze. Azóta is együtt vagyunk (másfél éve)

21/L, 26/F

2016. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem igazán ismerkedtünk sokáig. Karácsony tájékán ismerkedtünk meg, mondhatni (én ott dolgozom, ahol ő tanul, és egy félreértés miatt vettük fel a kapcsolaton facebookon). Szilveszteri bulin találkoztunk, ott el is csattan az első pár csók. Találkoztunk még párszor, jól éreztük magunkat, és utólag megegyeztünk, hogy mi azóta a szilveszter hajnal óta járunk. Azóta is imádjuk egymást, és szerencsésnek mondjuk magunkat a kis félreértés miatt, ami összehozott minket.

24/f 25/n

2016. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk ez igazából úgy volt, hogy első randin megvolt az első csók is, és utólagosan onnan számítjuk a kapcsolatunkat. Olyan 5-6. randin lett letisztázva, h akkor ez most komoly, de előtte is igazából egyértelmü volt, h együtt vagyunk. Előtte neten beszéltünk pár hétig.
2016. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!