Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem szerintem csal és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem szerintem csal és nem tudom mi a helyes. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.A történetem a következő:

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt.Kezdetektől csalt barátnőjeimmel és sok mással de én bíztam benne , hogy megváltozik és hozzá mentem.Sok hazugsággal elkaptam,és még is csalt újból.Külön mentünk fél évre.Ő összeköltözött az akkori szeretőjével.Ezek után én is sokat beszéltem egy közös ismerősünkel.Aztán végül kibékültünk.Ő megszüntette a nővel a kapcsolatot és én sem beszéltem többet a sráccal.Minden jó a házasságunk van kivéve a szexet....Fél éve vagyunk újból együtt és ez alatt az idő alatt kb 5x voltunk együtt.A legutóbbi majd'4hónap kihagyás után volt.Próbálkoztam mindennel de mindig elutasít,kifogásokat keres,nimfománnak mond(4 hónap szex nélkül)stb.E-mail címére felléptem és érdekes dolgokat tapasztaltam.Bár ugye üzeneteket törölte de viszont az e-mail címek ott maradtak.Persze utána jártam kik lehetnek azok és persze örömlányok és szimpátiás kapcsolatok...Sajnos azt nem tudom mikor voltak ezek a levelek írva igyhát nem tudom lebuktatni.De én biztos vagyok benne,hogy újból csal.Minden szép és jó köztünk,nem veszekedünk meg semmi.Mondjuk ,azért érzem,hogy nagyon kihült a kapcsolatunk.Mondhatni csak lakótársat vagyunk ,próbál kedveskedni ,de szerintem csak bűntudata van.Sajnos miután újból összejöttünk,már nem értek úgy iránta.Szeretem de már nem szerelemmel.ő váltig állítja,hogy nagyon szeret.Utobbi időben újból felbukkant az életemben a srác akivel beszéltem(össze akartunk költözni annó), tulajdonképp munkatársam lett,igyhat minden nap találkozunk.Egyre többet beszélgetünk de 1x sem csaltam meg férjem.Annyira komoly lett ez a dolog,hog újból az összeköltözést beszéltük meg de nem tudom,hogy magyarázzam még férjemnek az egészet.Hogy hozzam szóba?Elitelhettek,mert beszélek vele és ilyesmin gondolkozunk de én akkor sem csalom őt és nem is akarom,ezert is szeretném elmondani neki valahogy.Volt már valaki hasonló helyzetben? :( Nem tudok dönteni.Vagy maradok férjemmel akivel szép minden de csal,és nem tudok megbízni benne,de még érzek iránta,vagy összejövök a sráccal és meglátom mi lesz.Bocs ha hosszú voltam de nem tudtam volna rövidebbre fogni.


2016. okt. 17. 16:05
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért de a telefon szótár kijavit.
2016. okt. 17. 16:08
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ugye nincs gyereketek...?
2016. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nincs.És közös ház autó semmi
2016. okt. 17. 16:11
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hálaisten.Nem is lenne való ebbe a kapcsolatba egy gyerek. Szépen elválsz és annyi.
2016. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten megértem, hogy egy rossz kapcsolatból csak valaki más hátán sikerül kimászni, de attól még nem szerencsés helyzet, ugye tudod?

Ezt a házasságot már réges-régen le kellett volna zárni, és nem csak akkor, amikor valaki más is van a képben. Aztán mikor már helyreraktad magad minden téren, akkor lehet és érdemes új kapcsolatban gondolkodni.

2016. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Beadtam a válópert de valamiért elutasították(állítólag nem elég indok h csalt és külön lakunk)...de aztán újból megakartuk próbálni.
2016. okt. 17. 16:15
 7/27 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,hogy miután külön mentünk utánna vettük fel a kapcsolatot a sráccal.
2016. okt. 17. 16:17
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy "minden szép és jó..."? Hol? Miről beszélsz? Ez a házasság egy nagy kalap kaki, mi a francnak vagytok még együtt?
2016. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én azért vagyok vele még,mert nagyon ragaszkodó típus vagyok
2016. okt. 17. 16:19
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A ragaszkodásnak is vanak szintjei.. amit te művelsz, az nem ragaszkodás, hanem színtiszta ostobaság. Mellesleg porig alázod magad, nulla méltóság, nulla tartás.. A szánalmast is alulról súrolod. Komolyan megéri ennyi időt elcseszni ezt egy ekkora hányadék undormány ember miatt?
2016. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!