Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes ha én egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes ha én egy olyan sráccal jövök össze aki nagyon jó barátom eggyütt motorozunk meg minden de számomra csak barát vagy talán több. kérdés hogy megromlik e a barátságunk ha esetleg nem működik? Szerinte nem de szerintem igen.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet egy haverral összejönni... én egyszer összejöttem a legjobb barátommal, és nem tartott sokáig, sőőőt, egy jó időre megromlott a kapcsolatunk is! jó másfél év kellett hozzá, hogy újra hasonló kapcsolatunk legyen, mint a járás előtt! Azóta nem kockáztatok ilyennel!
2009. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barátságból szerelem téma eléggé bonyolult; sok ember kapcsolata megsínylette már az esetleges kudarcokat... Persze nyilván mindig vannak kivételek is, de szerintem barátság utáni szerelemből lett barátság az már nem olyan, mint előtte volt.
2009. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nehéz, nagyon, de ha sikerül az mindenért kárpótol....


ha elég érettek vagytok hozzá kor hajrá, én támogatom!

2009. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!