Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden összeomlott körülöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden összeomlott körülöttem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 8 éve vagyunk együtt. A negyedik évben megcsalt. Az egészre egy ártatlan hibából jöttem rá. Az ágyamban, a párnán egy olyan parfüm illatot éreztem amit nem én használok. Ismertem magát az illatot hiszen egyszer majdnem megvettem használatra. A feleségem csak terelte a témát, és hogy csak képzelődök. Vagy lehet rámragadt vagy rá az illat valahonnan a munkahelyünkről.

Nem hittem neki, és rejtett kamerákat szereltem fel a házban, és megkérdeztem pár szomszédot, hogy nem-e szoktak egy ismeretlent látni a házunkba bejönni "mert, rendszeresen eltűnik pár dolog az udvaromról".

A szemben lévő öreg néni véletlen felhozta, hogy csak a feleségem testvére szokott ide járni, aki gyakori.

Itt a bökkenő.. a feleségemnek nincs testvére.

Azonban még mindig vártam annak ellenére, hogy dúlt bennem a düh. Rá pár napra a kamerák felvétele beigazolta a tényt, hogy a feleségem rendszeresen megcsal.

Ekkor már teljesen összetörtem, és előhozakodtam a tényekkel...

Nyomban sírni kezdett, majd esküdözött, hogy szeret, és kifogásokat keresett, hogy nem törődtem vele eléggé. Magányos volt, stb. Utána engem kezdett el hibáztatni, hogy miattam van minden.

Végül én hülye megbocsátottam neki, mert fűt-fát ígért.

Szörnyű procedúra volt feldolgozni ezt az egészet. Maga a pszichológusom is célzott rá párszor, hogy nem az én hibám volt.

Az tény, hogy sokat dolgoztam/dolgozom, de csak azért, hogy megteremtsek mindent számára. Egy bolti eladó fizetésből nem hiszem, hogy kitudná fizetni a majdnem 100 ezer Ft-os ház törlesztőt, a két autóra megint majdnem 70 ezer, a számlák, és szereti a luxust. Ha csak a felét veszem az összes havi költségünknek, még annak a felét sem tudná kifizetni a béréből. Emellett még félre is rakunk.

Tovább folytatva a történetem, szóval kibékültem vele. Rá két évre végre sikerült a baba projekt. Amit én már a kezdetek óta akartam, Ő nem (a lebukási vita hevében az is kiderült, hogy titokban fogamzásgátlót szedett a megcsalásig).

Azt hittem a gyermekünk majd egy új kezdetet biztosít számunkra.

Láttam a feleségemen, hogy boldog. Én is boldog voltam, és ott volt a kislányunk is. Mindenki boldog volt, amíg egy rosszindulatú ember el nem ültette a bogarat a fülemben, hogy a gyerek nem hasonlít rám. Mivan ha nem is az enyém?

Addig vívódtam a dolgon, hogy megcsináltattam egy apasági tesztet.

Egy világ omlott össze bennem amikor tudatosult a tény, hogy a gyerek apja nem én vagyok.

Megvártam amíg másnap elmennek a gyerekkel, összepakoltam a dolgaimat, és elköltöztem a szüleimhez ideiglenesen.

Ez már három hete volt.

Azóta beszéltünk párszor, az elején tagadta, majd beismerte, hogy folytatta a viszonyt, de végig védekezett a másikkal, csak velem nem.

Már nem érdekel a hazugsága. Ennek ellenére most egyre jobban hívogat, odajön a munkahelyem elé a gyerekkel, és jelenetet akar rendezni.

Megmondtam neki, hogy még kap egy hónapot és addig találja ki mit csinál. (Magyarul egy hónapig még kifizetem a törlesztőket, meg adok neki pénzt). Mindezt csak a gyerekért, mert még mindig szeretem(a gyereket), és Ő erről nem tehet. Ha pedig nem teszem akkor bűntudatom lesz.


Na már most, ilyekor mit tegyek ha a gyerekhez túlságosan kötődöm? Az az idő nem múlik csak úgy el, és tudom, hogy ha én nem leszek az életében akkor egy nem éppen boldog gyerekkor fog rá várni.

A "feleségem" nem fogja tudni normálisan felnevelni, és szenvedni fognak a szegénységben. Főleg, hogy a lóról most leesett.

A szeretője egy volt iskolatársa, mint kiderült. Nem vitte semmire. Jóformán én tartottam el Őt is, a tudtom nélkül.

Azt borítékolhatja, hogy nem lesz aki fizeti az autóját. Biztos elveszik. Szerencsére az Ő nevén van. Vagy aki a luxust megteremti neki. A vállás után max annak a háznak a felét kapja meg, amiben éltünk. A többi vagyon szerencsére a szüleim nevén van. A megcsalás után már nem bíztam benne legbelül, ezért a tényleges vagyont már akkor elkezdtem kimenteni.


Csak a gyereket sajnálom.. Ha az anyján múlik, és a szeretőjén, akkor már tini korában valamelyik utcán lesz, és messze attól a lánytól, akit én akartam belőle kinevelni.

Most 36 éves vagyok, kezdjek egy új életet nélkülük?



#válás #csalás #összetörtem #nem én vagyok az apa
2016. okt. 27. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Sajnos Te vagy a történetben a balek férj, aki jó lesz az Izombika szerető gyerekét nevelni :(



Annyira tipikus minden. A jól kereső, keményen dolgozó férj és a hűtlen nő egy nagyfarkú lumpenprolival...


" Utána engem kezdett el hibáztatni, hogy miattam van minden. " - Ez is annyira tipikus. Ki is lehetne más a hibás, mint a megcsalt fél?


Ezt beszoptad, csak a pénzért volt veled. Jólét, kényelem és naívságod, hogy azt hitted változni fog. 100% hogy megcsalt azóta is, max nme otthon.

2016. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

kezdj új életet mindenképpen! nem a te gyereked. 36 még nem vészes lehet még neked is rendes gyereked! mondjuk normális hűséges nőt nem igen fogsz találni de legalább saját gyereked lehet :)

sajnálom hogy ez történt veled de ezzel magadat kell okolnod! ha akkoriban nem bocsátasz meg neki akkor most a saját gyerekedet nevelhetnéd és ki tudja lehet hogy egy normális anyával.

2016. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
normális nőt is lehet találni, azrét nem kell az ilyen megkeseredett társakra hallgatni. Sőt, már tudod, mire figyelj egy nőnél.
2016. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

A pszichológushoz kéne elmenni. Az a baj, hogy itt felteszed ezt a kérdést, a sok magányos, megkeseredett férfinek pedig ez önigazolás, hogy minden nő egy utolsó szemét csalfa rib.a.nc és beléd is ezt fogják sulykolni.

Ez az oldal nagyon nem jó tanácskérésre, vígaszkeresésre, mert itt a sok megkeseredett le fog húzni érzelmileg.

Ha össze akarod magad kapni, ne olvasgasf ezt az oldalt.

2016. okt. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Úristen!Nekem fáj,hogy ilyen nők is léteznek.

Figyelj!Rajtad áll.Valaki 40-50 évesen is tud új életet kezdeni.

Ha nagyon akarod nem lehetne,hogy a gyerek a Te gyámod alá kerüljön?

2016. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Kérdés, hogy mennyire kötődsz a gyerekhez? A te neveden van gondolom.

Itt a legnagyobb happy end az lenne ha te nevelnéd fel a gyereket. Szerintem. A feleséged felejtsd el. Egy utolsó alja kapcarongy. Említésre sem méltó.


30N

2016. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülye voltam. Azt is tudom/tudtam, hogy kihasznál. Amit nem akartam reálisan felfogni, mert úgy voltam vele, hogy ez is egy tulajdonságom, és ha "szeret", és vállaja, hogy velem van, akkor nem bánom, hogy élvezi azt amit lényegében én teremtek csak meg.

A kislány után meg végképp nem érdekelt hiszen azt hittem, hogy megkaptam azt amire legjobban vágytam, egy gyermeket. Akit taníthatok, akinek átadhatok mindent, akinek megadhatok mindent. Akinek boldog életet tudok biztosítani.

Furán hangozhat, de ez a válás sem érdekelne már igazán ha a gyerek az enyém lenne.

Persze vakvágány az egész.


A nőkről meg nem gondolok rosszat, nem általánosítok, és nem is fáj. Magát a kérdést is a kislány iránti szeretet, és hiány fogalmazta csak meg.


Persze arra is gondoltam, hogy igényt fogok tartani a gyerekre, de nem járható út. Ha igényt tartok rá, akkor a "feleségem" meg arra fog igényt tartani, hogy folytassam vele tovább. (Tartsam el, Ő meg folytatja a szeretőjével a dolgot) Az idő múlásával meg a pasija elkönyvelné, hogy tényleg egy papucs vagyok, és jöhetne a fenyegetés, stb. "Ha kell a gyerek, akkor fizess, stb. stb. stb."

2016. okt. 27. 14:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A kislányhoz, ha a te neveden van, jogod van.


Ez lehet kicsit brutálisan hangzik, de hagyd egy időre a szarban a feleséged.

Utána kicsit megvilágosodik előtte, hogy nem veheti el a gyereket, mert nem is tudja miből felnevelni.

2016. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hiába van a nevemen, a feleségem tudja, hogy nem az enyém. Ezáltal a szeretője is tudja. Na már most a feleségemből kiindulva nem fogadná el azt, hogy Őt a szegénységbe taszítom, miközben egy dologgal igenis zsarolhatna.

Ha elveszem a gyereket és bíróságra viszik az ügyet, akkor egyértelmű, hogy Ők nyernek. Mert bizonyíthatják, hogy biológilag semmi közöm hozzá. Ha nem akarnám, hogy bíróságra menjenek, meg fizetnem kéne nekik.

Annyi jövedelmet pedig betudnak vallani ketten, hogy nekik ítéljék a gyereket.

Főleg, hogy a bíróság sem egy jóformán idegennek akarná adni hanem az eredeti szüleinek.


A legfontosabb személyről, magáról a kislányról meg nem is szóltam még. Ki tudja milyen lesz tiniként, biztos keresné az anyját, az igazi apját, lehet még el is tudnák csábítani magukhoz, engem meg szépen leakarnának szedni.

Sajnos így nem lehet az életem része.

2016. okt. 27. 15:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a két emberhez neked semmi közöd. Jó messzire kerülj a volt feleségedtől és a szeretőjétől született gyerekétől. Rosszabb helyzetből is építették már újra emberek az egészségüket.
2016. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!