Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban vagy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban vagy hosszabb párkapcsolatban élők, ti csaltátok már meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, elmondtátok vagy inkább hallgattatok róla? Magadban hogyan kezelted ezt? Egyszeri vagy több alkalom volt? Testi kapcsolat vagy érzelmek is?

2016. nov. 8. 17:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. 10 éves kapcsolat, ebből 6 év házasság.
2016. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem.
2016. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Mi hat és fél évet voltunk együtt.


Ha eljutsz megcsalásig, már rééééégen szét kellett volna menni.

2016. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9 éve vagyunk együtt és soha nem csaltuk meg egymást. 27N, 28 F
2016. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7 év együttélés, ebből 4 év házasság után megcsaltam, mert nagyon rossz volt már a kapcsolatunk, de mivel van gyerek meg igen nagy értékű közös vagyon, így a válás nem volt opció egyikünk részéről sem. Szóval beleszerettem másba és megcsaltam. Fizikailag egyetlen alkalom volt csak, de az érzelmi része az több hónapon át tartott. Elmondtam neki, volt nagy veszekedés, ordítozás, végül megbeszéltük hogy hogyan is jutottunk idáig, elmentünk pár therápiára és most nagyjából minden helyre állt. Szóval nálunk még jól is sült el.
2016. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!