Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban, házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban, házasságban álló nők, volt/van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjemmel nemrég házasodtunk és lett egy kisbabánk de már rég óta együtt vagyunk. Az elején minden szuper volt, sokat udvarolt randizgattunk szórakoztunk, de amióta együtt élünk kb 2 éve, most is jó a kapcsolatotunk sokat beszélgetünk nevetünk, vannak közös programok, kiállunk egymásért és támogatjuk egymást, és szeretem is nagyon vele akarom leélni az életem, de sokkal inkább érzem ùgy mindha ezer éves barátok vagy testvérek lennénk mindsem szerelmesek.... Ez normális? Hol lehet a gond?
2016. szept. 19. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy átlagosan jó kapcsolat. Ha a régi tüzet szeretnéd újjáéleszteni, akkor azért extra energiát kell mozgósítanod. Csábosnak, szexinek kell lenned, legalább időnként. Ez persze a gyerekek mellett nem egyszerű. Arra azért mindenképp próbálj meg oda figyelni, hogy otthon se legyél slampos és elhanyagolt, mert az végképp megöli a vágyat.
2016. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez hasznos tanács köszönöm, erre majd igyekszem odafigyelni :)
2016. szept. 19. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha van szex és alapvető testi vonzalom, akkor azzal még lehet valamit kezdeni. Kicsit belefolytatok a hétköznapokba, de újra lehet éleszteni a tüzet, ha mindketten nyitottak vagytok rá és megvan még a vonzódás egymáshoz.
2016. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jo hazassag

Ha rozsasxin kodot akarsz azt nem tarthatod meg orokke

Neha visszajon ha energiat dobsz bele

Gyerek lepasszolva es kozos program pl

2016. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond, egy tartós kapcsolat ilyen.
2016. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mostmár megnyugodtam hogy nincs semmi gond :)
2016. szept. 19. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi házasságunk is pontosan ilyen. Akkor volt újra tűz, mikor a szexuális repertoárunkat bővítettük:-) előtte gyerekek lepasszolva, stb. és akkor az a tűz is tartott kb 1 hónapig. Aztán újra "jóbarátok vagyunk", de van szexuális életünk a hétköznapokban is, csak nem érzem már ezt a tini szerelmes dolgot, meg ő sem..

ez ilyen, a rózsaszín köd felszáll, és marad a szeretet, tisztelet. Vígasztaljon a tudat, hogy valószínű, ha mással lennél, akkor mással is elmúlna egy idő után. Bár amúgy olvasok itt olyat, akinél nem műlik el, hát ők nagyon szerencsések. Én ebbe beletörődtem.

2016. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ket erzes van az egyik eros tuz langolas erotika kod.

A masik az agape osszetarto stabil szeretet.

Ez maradando es kivallo alap a hazassagra az erosz pedig mulando es nem alap.

2016. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!