Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként csaltak meg/hagytak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként csaltak meg/hagytak el már pénzért? Leírnátok röviden ha igen?

Figyelt kérdés
(Pénzes férfi miatt lecserélik a régit.)Ez nem az általánosításról szól! Komoly válaszokat várok! 35 F

2016. nov. 17. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Engem hagytak már el módosabb nőért, többször is.



N32

2016. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy ezt nokent be vallana barki is, ferfiaktol ilyen helyzetben, meg nehez ertekelheto valaszokat kapni, mert ha az uj kedves picit is jobb modu mint az ex, akkor rogton ezt jeloli meg mindenki indokkent. Velem is ez tortent. Par eve meg tinikent de mar atmenetben a fiatal felnottsegbe (gyonyoru mondat..:")) szenvedtunk az elso baratommal egy teljesen mukodeskeptelen langyos pocsolyaban, es mikor vegre ra tudtam magam venni, hogy szakitsunk, nagyon megsertodott, es erre par honapra nekem lett uj kapcsolatom (ami azota is tart), ahol a parom egy jomodu, sikeres ferfi. Az exem irigysegbol mindenkinek azt meseli azota is, hogy en ot a penzert hagytam el :').


21/N

2016. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előzőhöz: ez így alakult nálad, alátszat meg csal. ezzel nehéz mit kezdeni. Olyanra gondoltam a kérdésemkor amikor szándékosan anyagi érdekből lett valaki lecserélve.
2016. nov. 17. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én bár jól keresek, a szüleim szegények.

Bár ha azt nézem, hogy Pesten lakok, annyira a fizetésem se extra (300 nettó).

A másik férfi gazdag, vállalkozó családból származott. Ennyi.

Azért volt szar, mert azt gondoltam, hogy ő nem olyan, aztán csak berakott a pénz dolog.

2016. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!